زمان مطالعه: 1 دقیقه

کوهنوردان اراکی گمشده در دماوند پیدا شدند

۵ کوهنورد اراکی که چهارشنبه ۱۵ مرداد در ارتفاعات دماوند گمشده بودند با تلاش امدادگران هلال احمر و ماموران پلیس نجات یافتند.
20 مرداد 1399
شناسه : 55715
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/55715
363+
بالا
۵ کوهنورد اراکی که چهارشنبه ۱۵ مرداد در ارتفاعات دماوند گمشده بودند با تلاش امدادگران هلال احمر و ماموران پلیس نجات یافتند.

حادثه24- ۵ کوهنورد اراکی که چهارشنبه ۱۵ مرداد در ارتفاعات دماوند گمشده بودند با تلاش امدادگران هلال احمر و ماموران پلیس نجات یافتند.

فرمانده انتظامی آمل گفت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ در ساعت ۱۲ و ۵ دقیقه روز پنج شنبه ۱۶ مردادماه مبنی بر جا ماندن ۵ کوهنورد از کوهنوردان استان مرکزی در ارتفاعات دماوند و گم کردن مسیر برگشت از غروب روز چهارشنبه ۱۵ مردادماه، موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
سرهنگ نعمت اله آزادی افزود: با تشکیل گروه‌های امدادی متشکل از عوامل انتظامی، هلال احمر و بومیان منطقه، پس از چند ساعت جستجو و گشت زنی در منطقه کوهستانی سرانجام کوهنوردان گمشده با تلاش گروه امداد و نجات در ضلع جنوبی قله دماوند نزدیک به پناهگاه دوم صحیح و سالم پیدا شدند. او از انتقال این افراد به پناهگاه و منطقه امن خبر داد و گفت: نماینده گروه کوهنوردی استان مرکزی از تلاش و زحمات گروه امدادی به ویژه پلیس در عملیات جستجو قدردانی کرد.

 
 
ارسال نظر