زمان مطالعه: 2 دقیقه

دستگیری عطاری که در اینستاگرام داروی تقلبی لاغری می فروخت

فرمانده انتظامی شهرستان آمل از انتقال این افراد به پناهگاه و منطقه امن خبر داد و افزود: نماینده گروه کوهنوردی استان مرکزی از تلاش و زحمات گروه امدادی به ویژه پلیس در عملیات جستجو قدردانی کرد.
19 مرداد 1399
شناسه : 55679
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/55679
370+
بالا
فرمانده انتظامی شهرستان آمل از انتقال این افراد به پناهگاه و منطقه امن خبر داد و افزود: نماینده گروه کوهنوردی استان مرکزی از تلاش و زحمات گروه امدادی به ویژه پلیس در عملیات جستجو قدردانی کرد.

حادثه24- فرمانده انتظامی شهرستان آمل از انتقال این افراد به پناهگاه و منطقه امن خبر داد و افزود: نماینده گروه کوهنوردی استان مرکزی از تلاش و زحمات گروه امدادی به ویژه پلیس در عملیات جستجو قدردانی کرد. 

سرهنگ داود معظمی گودرزی گفت: چهاردهم تیر خانم 31 ساله ساکن شهرک غرب به پلیس فتا تهران مراجعه و اظهار داشت که در شبکه اجتماعی اینستاگرام با تبلیغ داروی لاغری مواجه و نظرش را جلب کرد و پس از گفت و گو با مدیر کانال در نهایت داروهای لاغری را سفارش داد که پس از مصرف دارو بلافاصله بیمار شده و به بیمارستان منتقل و چند روز بستری شد.

رئیس پلیس فتا پایتخت گفت: بر این اساس بررسی موضوع در دستور کار مهندسان پلیس فتا قرار گرفت و در تحقیقات پلیسی صحت خبر تایید و مشخص شد که فردی در شبکه اجتماعی با ایجاد کانالی در حال فروش و توزیع داروهای لاغری است.

این مقام انتظامی بااشاره به اینکه هویت و مخفیگاه متهم شناسایی شد، تصریح کرد: نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضایی منعکس و کارآگاهان پلیس فتا موفق شدند در یک عملیات پلیسی متهم را در مخفیگاهش دستگیر کنند.

وی گفت: متهم در پلیس فتا به جرم ارتکابی اعتراف و در بازجوئی های اولیه به نداشتن اطلاعات تخصصی در حرفه پزشکی اقرار و اظهار داشت که مغازه عطاری دارد.

رئیس پلیس فتا اظهار داشت: هرگونه فروش اقلام دارویی در فضای مجازی ممنوع است و با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.

این مقام سایبری اشاره کرد: کاربران فضای مجازی اقلام دارویی خود را صرفا از داروخانه ها و مراکزی که مورد تائید سازمان غذا و دارو است، تهیه کنند تا سلامت خود و خانواده شان با مخاطره نیفتد.

ارسال نظر