زمان مطالعه: 3 دقیقه

جزئیات رهاشدن چند ساعته جنازه پیرمرد اهوازی در خیابان

به نقل از یک شاهد عینی، بعد از فوت پیرمرد تکدی‌گر در اهواز، سازمان های مربوطه تا ساعت ها، اقدامی جهت جابجایی جسد وی انجام ندادند.
09 مرداد 1399
شناسه : 55282
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/55282
753+
بالا
به نقل از یک شاهد عینی، بعد از فوت پیرمرد تکدی‌گر در اهواز، سازمان های مربوطه تا ساعت ها، اقدامی جهت جابجایی جسد وی انجام ندادند.

حادثه24- به نقل از یک شاهد عینی، بعد از فوت پیرمرد تکدی‌گر در اهواز، سازمان های مربوطه تا ساعت ها، اقدامی جهت جابجایی جسد وی انجام ندادند.

عصر روز گذشته هشتم مردادماه، جنازه یک پیرمرد تکدی‌گر، برای ساعت ها در اهواز روی زمین رها شده بود و اقدامی برای جابجایی آن، توسط سازمان های مربوطه صورت نگرفت.

یکی از شاهدان حاضر در صحنه،گفت: این پیرمرد، همیشه در‌ نزدیکی محل کارم تکدی گری می‌کرد، که حدود ساعت ۶ عصر متوجه شدم که فوت کرده است.

وی افزود: شخصی ادعا می‌کرد که پیرمرد، قبل از فوت از من آب خواست و من بعد از اینکه آب آوردم با اورژانس تماس گرفتم‌ ولی در محل حاضر نشدند.

این شهروند ادامه داد:‌ بعد از گذشت 3 ساعت و پیگیری از طرف معاونت درمان استان، تیم اورژانس در محل حاضر شد.

او می‌گوید: چرا باید در منطقه ی شلوغی مثل خیابان کوروش اهواز، یک جنازه ساعت ها روی زمین بماند و هیچ اقدامی برای انتقال آن‌ انجام نشود.

شاهد عینی اضافه کرد: بعد از حضو‌ر نیروی انتظامی و اورژانس و پیگیری های متعدد، در نهایت، کارکنان بهشت‌آباد حدود ساعت 9 شب، کالبد بی‌جان پیرمرد را از محل جابجا کردند.

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور اهواز، ضمن تکذیب توضیحات شاهد عینی، اظهار کرد: چنین حادثه‌ای، حدود ساعت 11 الی 12 ظهر، اتفاق افتاد و از حادثه بعدازظهر، بی‌اطلاع هستم، و پیگیری های لازم را در دستور کار قرار خواهیم داد.

وی گفت: وظیفه اورژانس، حمل اجساد نیست و در پی حادثه ی ظهر، عوامل اورژانس بلافاصله در محل حاضر شدند، و بعد از تائید فوت، با شهرداری تماس گرفته شد تا کار جابجایی متوفی، صورت گیرد.

زرگر در پایان گفت: اگر با اورژانس تماس گرفته شود و بیمار بدحال باشد، تیم اورژانس به‌سرعت در محل حاضر خواهند شد و چنین چیزی صحت ندارد.

 
ارسال نظر