زمان مطالعه: 1 دقیقه

نشت گاز در آستارا حادثه آفرید/وحشت اهالی شهرک عباس آباد از شنیدن صدای انفجار

انفجاری مهیب بامداد امروز یکشنبه ۲۹ تیرماه در فاز دوم شهرک عباس‌آباد آستارا رخ داد که صدای ناشی از این حادثه شهروندان را به وحشت انداخت.
29 تیر 1399
شناسه : 54710
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/54710
542+
بالا
انفجاری مهیب بامداد امروز یکشنبه ۲۹ تیرماه در فاز دوم شهرک عباس‌آباد آستارا رخ داد که صدای ناشی از این حادثه شهروندان را به وحشت انداخت.

حادثه24- انفجاری مهیب بامداد امروز یکشنبه ۲۹ تیرماه در فاز دوم شهرک عباس‌آباد آستارا رخ داد که صدای ناشی از این حادثه شهروندان را به وحشت انداخت.

بابک لطف‌جویی مسئول واحد آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آستارا در منتهی‌الیه غرب استان گیلان درباره این حادثه گفت: صدا ناشی از انفجار یک واحد مسکونی بر اثر نشت گاز بوده است. حادثه حدود ساعت ۲ بامداد رخ داد و شدت انفجار به حدی بود که یک واحد مسکونی به شکل کامل تخریب و به تعداد زیادی از خانه‌های اطراف خسارت وارد شده است. بر اثر این انفجار برق منطقه قطع، یک نفر مصدوم و یک خودرو نیز زیر آوار ماند.

در همان لحظات اولیه انفجار نیروهای آتش‌نشانی، اورژانس، پلیس ۱۱۰، مأموران برق و گاز در محل حادثه حاضر شدند. بررسی کارشناسان ادامه دارد و پس از تکمیل گزارش، میزان خسارت واردآمده و سایر جزئیات اطلاع‌رسانی خواهد شد. قدرت انفجار به حدی بود که منازل را در فازهای دو و یک شهرک عباس‌آباد لرزاند و صدای ناشی از آن در شهر آستارا و روستاهای غلام‌محله، دربند، کانرود و سایر مناطق شهرستان شنیده شد.

ارسال نظر