زمان مطالعه: 2 دقیقه

پلیس در تعقیب شبح قاتل / چه کسی امیر را کشت؟

تحقیقات برای رازگشایی از مرگ پسر جوانی به نام امیر که به‌طرز مرموزی مقابل در خانه‌اش به قتل رسیده به دستور بازپرس جنایی آغاز شد.
29 تیر 1399
شناسه : 54705
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/54705
724+
بالا
تحقیقات برای رازگشایی از مرگ پسر جوانی به نام امیر که به‌طرز مرموزی مقابل در خانه‌اش به قتل رسیده به دستور بازپرس جنایی آغاز شد.

حادثه 24 - تحقیقات برای رازگشایی از مرگ پسر جوانی به نام امیر که به‌طرز مرموزی مقابل در خانه‌اش به قتل رسیده به دستور بازپرس جنایی آغاز شد.
صبح شنبه 27 تیر مأموران کلانتری 136 فرجام در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت از مرگ پسر جوانی در بیمارستان خبر دادند. پسر جوان در حالی که از ناحیه گردن زخمی شده بود توسط خانواده‌اش ساعت یک بامداد همان روز به بیمارستان منتقل شده بود اما به خاطر شدت جراحت و خونریزی ساعاتی بعد تسلیم مرگ شده بود.
خانواده پسر 25 ساله که او را به بیمارستان منتقل کرده بودند در تحقیقات گفتند: ساعت 12 شب 26 تیر داخل خانه نشسته بودیم که زنگ در به صدا درآمد. به محض باز کردن در، امیر در حالی که از ناحیه گردن بشدت مجروح شده و خونریزی شدیدی داشت روی زمین افتاد. فوراً او را به بیمارستان منتقل کردیم اما پسرمان فوت کرد.
آنها ادامه دادند: نمی‌دانیم عامل این جنایت کیست، اما امیر خیلی دعوا می‌کرد و تصور می‌کنیم که با دوست‌های قدیمی اش درگیر شده است. باتوجه به اظهارات خانواده مقتول، بازپرس شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی پایتخت دستور تحقیقات درباره این جنایت را صادر کرد. به‌دستور بازپرس واحدی، جسد برای مشخص شدن علت تامه مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد.

ارسال نظر