زمان مطالعه: 2 دقیقه

شناسایی اراذل و اوباش حمله به رستوران سرخرود محمودآباد

فرمانده انتظامی محمودآباد گفت که عاملان حمله به یک رستوران در سرخرود این شهرستان شناسایی شدند و تحت پیگرد قانونی قرار گرفته‌اند.
24 تیر 1399
شناسه : 44514
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/44514
861+
بالا
فرمانده انتظامی محمودآباد گفت که عاملان حمله به یک رستوران در سرخرود این شهرستان شناسایی شدند و تحت پیگرد قانونی قرار گرفته‌اند.

حادثه24- فرمانده انتظامی محمودآباد گفت که عاملان حمله به یک رستوران در سرخرود این شهرستان شناسایی شدند و تحت پیگرد قانونی قرار گرفته‌اند.

سرهنگ حسین زاده روز سه شنبه افزود که حمله به رستورانی در سرخرود که توسط تعدادی از اراذل و اوباش صورت گرفت، مربوط به سه شنبه شب هفته پیش است.

وی علت این درگیری را اختلافات شخصی عنوان کرد و گفت: افرادی که در این حمله دست داشتند، پس از خروج از رستوران با سلاح سرد به چندین دستگاه خودرو مشتریان رستوران آسیب زدند.

فرمانده انتظامی محمودآباد با بیان اینکه عامل اصلی حمله به خودرو ها و رستوران شناسایی شده است، افزود: این فرد در حال حاضر متواری است، اما بر اساس اطلاعات پلیس آگاهی تا چند روز آینده دستگیر خواهد شد.

فیلم حمله به رستورانی در سرخرود محمودآباد از روز گذشته در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود. در این فیلم چند نفر با چوب و چماق به رستوران حمله می کنند و ضمن شکستن بخشی از اموال رستوران، به خودروهای مشتریان که بیرون از محوطه رستوران و در پارکینگ آن پارک بودند، حمله ور شده، شیشه ها و آینه های آنها را شکسته، به بدنه و سقف خودروها هم خسارت می زنند.

شهرستان ساحلی محمودآباد با یکصد هزار نفر جمعیت به دلیل قرار گیری در منتهی الیه محور هراز به عنوان یکی از مهم ترین شهرهای مسافر پذیر استان مازندران محسوب می شود.

ارسال نظر