زمان مطالعه: 4 دقیقه

خواستگار کینه ای دختر مورد علاقه اش را دزدید/ باند 4نفره متلاشی شد

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، از انهدام یک باند و دستگیری 4 آدم ربا که چندی پیش اقدام به ربودن دختر جوانی در شهر سرپل‌ذهاب کرده بودند، خبر داد.
12 تیر 1399
شناسه : 33942
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/33942
642+
بالا
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، از انهدام یک باند و دستگیری 4 آدم ربا که چندی پیش اقدام به ربودن دختر جوانی در شهر سرپل‌ذهاب کرده بودند، خبر داد.

حادثه24- فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، از انهدام یک باند و دستگیری 4 آدم ربا که چندی پیش اقدام به ربودن دختر جوانی در شهر سرپل‌ذهاب کرده بودند، خبر داد.

سردار علی‌اکبر جاویدان ظهار داشت: روز 30 فروردین امسال یک مورد آدم ربایی در یکی از محلات شهر سرپل‌ذهاب به پلیس گزارش شد که طی آن چهار نفر با مراجعه به درب منزل یکی از شهروندان پس از تیراندازی به زور وارد شده و اقدام به ربودن دختر جوانی می‌کنند.

وی ادامه داد: در تحقیقات پلیس مشخص شد سرکرده باند آدم ربا خواستگار دختر جوان بوده، اما با مخالفت خانواده وی روبرو شده و به همین خاطر همراه با دوستانش تصمیم به ربودن او گرفته است.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه ادامه داد: با توجه به حساسیت موضوع طرح مهار توسط پلیس شهرستان اجرا و خودروی ام.وی.ام متعلق به آدم ربایان در ورودی روستای «ریزه‌وند» شناسایی و پس از مدتی تعقیب و گریز متوقف می شود.

وی تصریح کرد: پس از متوقف شدن خودرو عوامل آدم‌ربایی با توجه به تاریکی شب موفق به فرار می‌شوند اما دختر جوان ربوده شده بدون اینکه آسیبی ببیند نجات پیدا کرده و تحویل خانواده‌اش می‌شود.

جاویدان با اشاره به کشف یک قبضه سلاح و سه عدد فشنگ جنگی در داخل خودروی آدم ربایان، یادآور شد: با توجه به شناسایی عوامل آدم ربایی، کاراگاهان پلیس آگاهی سرپل‌ذهاب به فاصله کوتاهی موفق به یافتن مخفیگاه همدستان فرد آدم ربا شده و با هماهنگی مقام قضائی آنها را دستگیر کردند.

جاویدان گفت: پس از دستگیری سه عضو باند تلاش برای یافتن سرکرده و عامل اصلی آدم ربایی ادامه داشت تا اینکه کاراگاهان پلیس آگاهی موفق به شناسایی مخفیگاه وی در شهر کرمانشاه شدند و با هماهنگی مقام قضائی در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر و به سرپل‌ذهاب منتقل کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه یادآور شد: این فرد به جرم خود مبنی بر ربودن دختر مورد علاقه خود اعتراف و انگیزه‌اش را نیز مخالفت خانواده وی با ازدواجشان عنوان کرد.

وی در ادامه و با تاکید بر اینکه پلیس مقتدرانه با هرگونه ناامنی و اقدامی که فضای جامعه را ملتهب می‌کند برخورد خواهد کرد، گفت: خوشبختانه جرائم خشن در کرمانشاه حداقلی است که این حداقل‌ها نیز در اسرع وقت کشف و مجرمان به سزای عمل خود می‌رسند.

جاویدان در پایان با اخطار به مجرمان مبنی بر برخورد قاطعانه پلیس به آن‌ها، گفت: استان کرمانشاه محل امنی برای این افراد نیست و رفتار مجرمانه و هنجارشکنانه آن‌ها بی‌پاسخ نخواهد ماند.

ارسال نظر