زمان مطالعه: 5 دقیقه

درآمدزایی عجیب نماینده مجلس با پیامک تبلیغاتی

یک نماینده مجلس استانی محروم در پیامک‌های تبلیغاتی برای کلاس فن بیانش تبلیغ کرده و از این راه کسب درآمد می‌کند.
03 تیر 1399
شناسه : 33516
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/33516
528+
بالا
یک نماینده مجلس استانی محروم در پیامک‌های تبلیغاتی برای کلاس فن بیانش تبلیغ کرده و از این راه کسب درآمد می‌کند.

حادثه24- یک نماینده مجلس استانی محروم در پیامک‌های تبلیغاتی برای کلاس فن بیانش تبلیغ کرده و از این راه کسب درآمد می‌کند.

 

پیامک‌های تبلیغاتی این روز‌ها به بخشی از زندگی ما تبدیل شده‌اند؛ اگر چه مسئولان بار‌ها ادعا کرده‌اند که با سوءاستفاده‌های داده‌های اطلاعاتی افراد در ارسال پیامک‌های تبلیغاتی برخورد می‌کنند، اما اوضاع همچنان به منوال سابق است و بعد از پویش #حق‌_الناس نه تنها در این زمینه تغییری صورت گرفته که حتی برخی پیامک‌های تبلیغاتی هم بیشتر از قبل هم شده‌اند.

پیامک‌ تبلیغاتی که از کاشت مو تا تبلیغ تخفیف اجناس در یک برهه خاصی را شامل می‌شوند، اما آنچه جدیدا مد شده، دریافت پیامک‌های تبلیغاتی از سوی یکی نمایندگان مجلس است که به این واسطه برای کلاس‌های آموزشی خود آگهی می‌کند.

کلاس‌های آموزشی که به خاطر شیوع کرونا آنلاین برگزار می‌شود و به نوعی افراد تنها هزینه ویدئو‌های ضبط شده آقای نماینده را پرداخت می‌کنند تا بتوانند راه ارتباط موثر با افراد و قدرت تاثیرگذاری بر آنان را کشف کنند.

وقتی با مسئول ثبت نام صحبت کردیم و چندوچون ماجرا را پیگیر شدیم، خانم منشی من را به سایت و صفحه اینستاگرامی حواله داد تا با در سایت ثبت نام کرده و در صفحه اینستاگرام بتوانیم از تیزر و محتوای کلاس استاد مطلع شوم.

از او درباره جزییات مراحل ثبت نام در سایت موردنظر پرسیدم و او تاکید کرد که پس از ثبت نام در سایت و پرداخت مبلغ شهریه‌ها می‌توانم تعدادی از فایل‌های ویدئویی این نماینده را دانلود کنم.

در واقع کلاس آنلاین این نماینده مجلس که ادعای بیست سال سابقه تدریس را دارد، دانلود یک سری ویدئو‌های به اصطلاح آموزشی است که به اسم نماینده مردم بودن آن را به افراد به فروش می‌گذارد؛ نماینده استان محرومی که فعالیت خود را به جای رسیدگی به امورات مردم این استان به تبلیغ کلاس‌های آموزش‌های خود قرار داده است.

مسئول ثبت نام در پایان مکالمه تلفنی‌مان تاکید کرد دارد که با یک شهریه بسیار ناچیز چهل و پنجاه هزار تومانی از ۳۰ ویدئو بهره‌مند می‌شوم که در کنار می‌توانم از امکان پرسش و پاسخ این نماینده استفاده کنم و حتی مدرک معتبری از یکی از دانشگاه مطرح کشور هم به افراد شرکت کننده در این دوره اعطا می‌شود.

سوالی که در ذهنم به وجود آمد این بود که این نماینده چطور با وجود نماینده بودنش فرصت دارد تا کلاس‌های آموزشی برگزار کند که خانم منشی مسئول ثبت نام اعلام کرد که این کلاس‌ها وقت چندانی از آقای نماینده نمی‌گیرد.

به گفته مسئول ثبت نام کلاس‌ها به خاطر کرونا و درگیری وقت این نماینده مجلس به صورت آنلاین برگزار شده است و بسیاری از مسئولان دولتی برای شرکت در این دوره‌ها داوطلب شده‌اند و تاکید دارد که این کلاس‌ها با رضایت بسیار زیاد افراد همراه شده است.

اسم این نماینده نزد خبرگزاری میزان محفوظ است، اما ‌ای کاش نماینده‌ها بیشتر وقت خود را به جای پرداختن به چنین اموری برای رسیدگی به مشکلات مردم اختصاص دهند، خاصه اگر آقای نماینده از طرف مردم یک منطقه محروم به مجلس راه یافته باشد.

 

ارسال نظر