زمان مطالعه: 2 دقیقه

حرکت خطرناک زن چینی خلبان را مجبور به فرود اضطراری کرد

اقدام عجیب و خطرناک یک مسافر زن موجب شد تا بلافاصله خلبان در خصوص فرود اضطراری هواپیما اقدام کند.
01 تیر 1399
شناسه : 33411
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/33411
443+
بالا
اقدام عجیب و خطرناک یک مسافر زن موجب شد تا بلافاصله خلبان در خصوص فرود اضطراری هواپیما اقدام کند.

حادثه24- اقدام عجیب و خطرناک یک مسافر زن موجب شد تا بلافاصله خلبان در خصوص فرود اضطراری هواپیما اقدام کند.

اقدام عجیب و خطرناک یک مسافر زن موجب فرود اضطراری یک فروند هواپیمای مسافربری ایرباس A۳۲۰ در چین شد. این زن ۲۹ ساله که هویتش «لی» اعلام شده اقدام به شکستن پنجره مجاور صندلی خود کرده بود. این اتفاق در هنگام پرواز هواپیما در ارتفاع ۳۰۰۰۰ پایی رخ داد. این اقدام خطرناک زن جوان خلبان را مجبور به فرود اضطراری هواپیما کرد.

پس از فرود هواپیما در فرود، پلیس اقدام به بازداشت این زن کرد. بنا به گفته پلیس این زن جوان به علت مصرف مشروبات الکلی در حالت عادی قرار نداشت. این زن جوان به پلیس گفت که به علت اختلاف با نامزدش دست به این اقدام زده است. در ویدئویی که از داخل هواپیما تهیه شده این زن در حالی که خدمه هواپیما قصد آرام کردن او را دارند دیده می‌شود. همچنین یکی از تصاویر منتشر شده پنجره شکسته شده هواپیما را نشان می‌دهد. این اتفاق روز جمعه ۲۵ می‌و در یکی از پرواز‌های هوایی از «ژینینیگ» در شمال غربی چین به «یانگ چنگ» در شرق چین رخ داد.

این هواپیما بدون بروز حادثه در فرودگاهی در شهر «ژِنگژو» واقع در استان هنان چین بر زمین نشست.

گفتنی است؛ هنوز مشخص نیست این زن به علت انجام این اقدام خطرناک خود آیا مورد محاکمه قرار خواهد گرفت. بنا به قوانین چین او در صورت محاکمه در دادگاه به ۳ تا ۱۰ سال زندان محکوم خواهد شد.

ارسال نظر