زمان مطالعه: 10 دقیقه

زن شوهردار جوان مزاحم را با چاقو کشت

زن جوان که ناخواسته وارد رابطه ای پنهانی با جوان ساندویچ فروش شده بود وقتی فهمید نمی تواند از دست اخاذی های پسر جوان خلاص شود او را به خانه اش کشاند و با ضربه چاقو وی را به قتل رساند.
20 خرداد 1399
شناسه : 32909
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/32909
1104+
بالا
زن جوان که ناخواسته وارد رابطه ای پنهانی با جوان ساندویچ فروش شده بود وقتی فهمید نمی تواند از دست اخاذی های پسر جوان خلاص شود او را به خانه اش کشاند و با ضربه چاقو وی را به قتل رساند.

حادثه 24 - زن جوان که ناخواسته وارد رابطه ای پنهانی با جوان ساندویچ فروش شده بود وقتی فهمید نمی تواند از دست اخاذی های پسر جوان خلاص شود او را به خانه اش کشاند و با ضربه چاقو وی را به قتل رساند.

شب دوازدهم خرداد زن و مردی پژوسوار، پیکر خون آلود جوانی را به بیمارستان فارابی مشهد رساندند تا مداوا شود. زمانی که کادر درمانی بیمارستان پیکر نیمه جان جوان 33 ساله را به بخش اورژانس بردند، راننده 27 ساله پژو 206 به بهانه پارک خودرو در پارکینگ به بیرون از بیمارستان رفت و به همراه زن 40 ساله ای که همراهش بود، سوار بر خودرو از محل متواری شد. از سوی دیگر اقدامات پزشکی برای نجات مجروح 33 ساله بی نتیجه ماند و او درحالی جان سپرد که اصابت شیء برنده به ران پایش، حکایت از وقوع یک جنایت داشت. به همین دلیل ساعتی بعد کارکنان مرکز درمانی ماجرا را به پلیس 110 اطلاع دادند.

دقایقی بعد گروهی از ماموران گشت و تجسس عازم مرکز درمانی شدند و پس از انجام یک سری تحقیقات مقدماتی، ماجرا را به قاضی کاظم میرزایی (قاضی ویژه قتل عمد مشهد) گزارش کردند.در ادامه مقام قضایی به همراه گروه ویژه ای از نیروهای تخصصی اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی عازم بیمارستان فارابی شدند.

بررسی های میدانی نشان می داد که زن و مرد جوان با حالتی مضطرب و سوار بر پژو 206 درحالی از بیمارستان گریخته اند که سعی داشتند آثاری از خودشان در مرکز درمانی به جا  نگذارند. تماس اشتباهی زن جوان با آتش نشانی به جای اورژانس در ساعت وقوع جرم و همچنین ردیابی شماره انتظامی خودرو، از سرنخ های مهمی بود که تحقیق درباره آنها آغاز شد. تماس با مالک خودرو پژو 206 مشخص کرد که این خودرو 10 سال قبل به صورت قولنامه ای فروخته شده است. درنهایت کارآگاهان اداره جنایی به ردزنی های اطلاعاتی خود ادامه دادند و در مدت کوتاهی موفق شدند شماره تماس راننده 27 ساله را به دست آورند اما این جوان در یکی دیگر از شهرهای خراسان رضوی حضور داشت و هنوز از ماجرای مرگ جوان 33 ساله مطلع نبود. به همین دلیل کارآگاهان با توسل به شگردهای فنی و اطلاعاتی محل سکونت خواهر او را در بلوار پیروزی مشهد شناسایی کردند و با دستور مقام قضایی، به تحقیق از وی پرداختند چرا که تصاویر دوربین های مدار بسته نشان می داد که خواهر راننده 27 ساله پژو نیز در شب حادثه همراه او بوده است. این زن وقتی در حضور قاضی میرزایی، مورد بازجویی های تخصصی قرار گرفت هنوز نمی دانست که جوان 33 ساله به قتل رسیده است. او که فکر می کرد آن جوان سمج پس از اقدامات درمانی  زنده مانده است، درباره ماجرای این حادثه وحشتناک گفت: در سال پایانی کارشناسی ارشد رشته حقوق بین المللی تحصیل می کنم و فرزند بزرگم نیز 24 سال دارد، با وجود این با همسرم اختلافاتی داشتم و از او دلخور بودم. حدود 10 ماه قبل با ناراحتی از شهرستان (محل زندگی قبلی) به مشهد آمدم، گرسنه ام بود، به یک ساندویچی در خیابان امام رضا(ع) رفتم. یک چک 500 میلیون تومانی از شوهرم داشتم و هنگام صرف ساندویچ به صورت تلفنی با خانواده ام درباره این چک صحبت می کردم  غافل از این که جوان ساندویچ فروش به حرف هایم گوش می دهد. بعد از این ماجرا برای پرداخت وجه ساندویچ در دستگاه پوز کارت کشیدم و به شهرستان  بازگشتم.

وی ادامه داد: حدود 10-15 روز بعد از این موضوع، جوان ساندویچ فروشی که خودش را «حمید-ج» معرفی می کرد، با من تماس گرفت و بی پرده به من ابراز علاقه کرد. هاج و واج مانده بودم. به او گفتم من شوهر دارم و پسرم در سن و سال توست ولی او همچنان با سماجت اصرار می کرد از روزی که مرا در ساندویچ فروشی خودش دیده، عاشقم شده است. به او گفتم شماره تلفن مرا چگونه به دست آوردی؟ گفت: از روی دستگاه پوز به بانک صادرکننده کارت زنگ زدم و با این ترفند که یکی از مشتریانم یک صفر بیشتر به دستگاه وارد کرده است، از کارمند بانک خواهش کردم تا شماره تلفن و شماره کارت را برای بازگرداندن وجه اضافی مشتری به من بدهد. کارمند هم که ساعت دقیق و تاریخ واریز وجه از دستگاه پوز مغازه ام را دید، شماره تلفن تو را به من داد.

این زن جوان در ادامه اعترافاتش افزود: آن روز تلفن را قطع کردم اما آن جوان دوباره تماس گرفت، پیامک داد، از طریق فضاهای مجازی وارد شد و ... خلاصه آن قدر این سماجت کثیف را برای ارتباط با من ادامه داد که دیگر از آبرویم می ترسیدم. اگر فرزند یا شوهرم از این تماس ها و پیامک ها مطلع می شدند رسوایی بزرگی به بار می آمد و هیچ کس باور نمی کرد من هیچ ارتباطی با این جوان سمج ندارم. بالاخره برای آن که شر او را از سرم کم کنم، پیشنهاد ملاقات حضوری اش را پذیرفتم و برای بار دیگر به مشهد آمدم. به او گفتم برای رضای خدا دست از سرم بردارد. اما مرغ او یک پا داشت و فقط ادعا می کرد عاشقم شده است و نمی تواند مرا فراموش کند. باز هم به تهدیدها و خواسته هایش توجهی نکردم ولی او حتی به مدرسه فرزند دیگرم زنگ می زد و پیامک های عاشقانه می فرستاد. در آخر هم مدعی شد اگر مبالغی پول به او بدهم دست از سرم برمی دارد. خلاصه در طول 10 ماه از 100 هزار تومان تا 10 میلیون تومان برای حفظ آبرویم به او دادم ولی باز هم پول بیشتری می خواست تا این که موضوع کرونا پیش آمد و ساندویچی «حمید» تعطیل شد. او با من تماس گرفت و ادعا کرد که باید 20 میلیون تومان به او بدهم تا اجاره مغازه اش را بپردازد وگرنه باید مغازه ساندویچ فروشی را تحویل بدهد. هر چه التماس می کردم من این قدر پول ندارم باز هم او تهدیدم می کرد که آبرویت را می برم. به ناچار ماجرا را برای برادرم حسن بازگو کردم و گفتم آبرویم در خطر است. برادرم نیز تهدیدهای آن جوان ساندویچ فروش را از پشت خط شنید و به من گفت با او در منزل خودم قرار بگذارم چرا که از حدود دو ماه قبل به مشهد آمده ام و در بلوار پیروزی زندگی می کنم. من هم با حمید تماس گرفتم و او را به بهانه دادن پول به خانه ام کشاندم. اول گفتم پنج میلیون می دهم بقیه را هم مدتی بعد پرداخت می کنم اما او می گفت باید 20 میلیون را یک جا بدهم. قبل از آن که حمید به خانه بیاید برادرم در طبقه دوم مخفی شد و زمانی که حمید به خانه ام آمد ناگهان رو در روی برادرم قرار گرفت و ادعا کرد که عاشقم شده و مرا دوست دارد. در عین حال کار به مشاجره و دعوا کشید. وقتی آن ها با هم گلاویز بودند، من چاقوی آشپزخانه را برداشتم و هنگامی که حمید به سمت من حمله ور شد تا مرا گروگان بگیرد، از ترس چاقو را به پایش زدم تا به جای حساس بدنش نخورد. زمانی که خون آلود روی زمین افتاد به اشتباه به جای اورژانس به آتش نشانی زنگ زدم، خیلی ترسیده بودم چون خون ریزی او بند نمی آمد به همین دلیل پیکر مجروح او را با خودروی 206 برادرم به بیمارستان فارابی بردیم و پنهانی از آن جا گریختیم.

در پایان اعترافات زن 40 ساله، وقتی قاضی میرزایی خبر مرگ جوان ساندویچ فروش را داد، این زن حقوقدان شوکه شد. بر اساس این گزارش تحقیقات در این باره همچنان ادامه دارد.

ارسال نظر