زمان مطالعه: 3 دقیقه

راز قتل زن به دست شوهرش بعد از 8ماه فاش شد

سرهنگ کاکاوند از دستگیری عامل قتل خانوادگی در شهرستان پیشوا پس از گذشت ۸ ماه خبر داد.
07 خرداد 1399
شناسه : 32400
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/32400
837+
بالا
سرهنگ کاکاوند از دستگیری عامل قتل خانوادگی در شهرستان پیشوا پس از گذشت ۸ ماه خبر داد.

حادثه24- سرهنگ کاکاوند از دستگیری عامل قتل خانوادگی در شهرستان پیشوا پس از گذشت ۸ ماه خبر داد.

سرهنگ احمد رضا کاکاوند فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا در پی اعلام مفقودی یک نفر خانم در تاریخ هفتم شهریور ماه ۱۳۹۸ و پیدایش جسد فرد مفقودی در یک خودرو سوخته پس از گذشت ۶ روز در حوالی بیابان‌های پشت دانشگاه آزاد پیشوا، بررسی تخصصی موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا افزود: پس از انتقال جسد مقتول به پزشکی قانونی، وقوع قتل عمد برای پلیس محرز شد.

او گفت: با بررسی‌های به عمل آمده و بازجویی از خانواده مقتول مشخص شد متوفی از چندی پیش با همسر خود اختلاف داشته و روز بعد از وقوع قتل همسر مقتول نیز به اتهام تیر اندازی با سلاح شکاری و مجروح کردن ۲ نفر روانه زندان می‌شود.

سرهنگ کاکاوند بیان کرد: با هماهنگی مقام قضائی همسر مقتول جهت تحقیقات بیشتر از زندان به پلیس آگاهی منتقل شد و در بازجوی‌های تخصصی به عمل آمده با توجه به تناقض در گفته هایش در نهایت به ارتکاب قتل با همدستی یک نفر دیگر اعتراف کرد.

وی با اشاره به اینکه متهم انگیزه خود را از ارتکاب این قتل مسائل اخلاقی عنوان کرده است، گفت: متهم با همراهی دوست خود همسرش را به بیابان‌های اطراف شهرستان پیشوا می‌برد و پس از ضرب و شتم و ضربه به سر وی را به قتل می‌رسانند و با همان خودرو جسد را آتش می‌زنند.

فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا با بیان اینکه متهم به همراه همدست خود جهت تشکیل پرونده و سیر مراحل قضائی تحویل مراجه ذیصلاح شده، افزود: همکاری و همراهی شهروندان با پلیس در به دست آمدن موفقیت در ماموریت‌های مختلف بسیار تاثیرگذار است و بدون شک بخش مهمی از توفیقات پلیس مرهون همکاری مردم بوده و از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه فعالیت مشکوک موضوع را بلافاصله از طریق سامانه ۱۱۰ اطلاع رسانی کنند.

ارسال نظر