زمان مطالعه: 4 دقیقه

عکسی که برای فوق ستاره پرتغالی فوتبال دردسرساز شد/ آیا سیکس پک رونالدو قلابی است؟

عکس جدیدی که برای تبلیغ CR۷ منتشر شده برای کریستیانو رونالدو دردسر ایجاد کرده، چرا که به نظر می‌رسد سیکس‌پک ستاره یوونتوس فتوشاپ باشد.
28 اردیبهشت 1399
شناسه : 32041
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/32041
1051+
بالا
عکس جدیدی که برای تبلیغ CR۷ منتشر شده برای کریستیانو رونالدو دردسر ایجاد کرده، چرا که به نظر می‌رسد سیکس‌پک ستاره یوونتوس فتوشاپ باشد.

حادثه24- عکس جدیدی که برای تبلیغ CR۷ منتشر شده برای کریستیانو رونالدو دردسر ایجاد کرده، چرا که به نظر می‌رسد سیکس‌پک ستاره یوونتوس فتوشاپ باشد.

کریس رونالدو ستاره پرتغالی مستطیل سبز به همان اندازه که در زمین فوتبال درآمد دارد، بازار تبلیغاتش در فضای مجازی هم داغ داغ است. او اگرچه برند تولیدی البسه خودش را تحت عنوان CR۷ دارد و با یک شرکت معروف البسه هم قرارداد دارد، با این حال تبلیغات زیادی را در شبکه‌های تلویزیونی و همچنین اینستاگرام دریافت می‌کند. درآمد کریس رونالدو از راه تبلیغات در اینستاگرام به‌خاطر شهرت جهانی و دنبال‌کنندگان ۲۱۸ میلیونی هر لحظه زیاد و زیادتر می‌شود. این فضای مجازی اگرچه پول خوبی نصیب کریس و خانواده می‌کند اما با حاشیه‌هایی هم همراه است که این‌بار دامن رونالدو را نیز گرفته است.

تبلیغی که دردسرساز شد
رونالدو اخیراً در اینستاگرامش با انتشار عکسی از خود در حال تبلیغ پدهای عضله‌ساز و سیکس پک‌ساز EMS حسابی جلب توجه کرده است. این جلب توجه نه به‌خاطر برند موردنظر بلکه برای رونمایی مجدد از بدن عضلانی‌‌اش است. این عکس اما هرقدر هم که کیفیت دارد و بدن پرعضله کریس را نشان می‌دهد، برایش دردسر و چالش هم داشته است.

حمله کاربران به پست کریس
انتشار این عکس کافی بود تا عده‌ای از کاربران فضای مجازی نظرات متفاوتی را از بدن عضلانی کریس کامنت کنند. برخی از کاربران با انتشار کامنت‌های مختلف زیر این عکس نسبت به بدن عضلانی رونالدو موضع‌‌گیری کردند و آن را خلاف واقعیت برای یک فوتبالیست دانستند. همین کامنت‌ها کافی بود تا مرتباً از سوی کاربران تکرار شود و کریس را به چالش بکشد.

سیکس‌پک رونالدو فتوشاپ است؟
اما آیا واقعاً عضلات سیکس‌پک کریس رونالدو فتوشاپ است؟ آیا این بدن پر از خط و بدون چربی کار دست ادیتورهای عکس و نرم‌افزار فتوشاپ است؟ رونالدو در این سال‌ها چندین بار با گلزنی و درآوردن پیراهن خود نشان داده که بدنی عضلانی همراه با سیکس‌پک دارد. سؤال اینجاست که آیا خط‌های پررنگ این سیکس‌پک احتیاج به فتوشاپ داشته یا اینکه بدن رونالدو در حالت واقعی به همین شکل است؟ حتی عده‌ای از کاربران از رونالدو پرسیده بودند چطور می‌شود در روزهای قرنطینه که تمرینات تعطیل بوده به چنین بدن کات و عضلانی رسید؟ مسئله فتوشاپ سیکس‌پک کریس چیز جدیدی نیست و قبلاً هم این شائبه مطرح شده بوده است. شاید بهتر است رونالدو با شروع مسابقات و گلزنی، یک‌بار دیگر پیراهن خود را برای شادی پس از گل از تن دربیاورد تا مردم را از طریق تلویزیون به تماشای بدن عضلانی‌‌اش دعوت کند.

ارسال نظر