زمان مطالعه: 1 دقیقه

قاتل شوهرخواهر دستگیر شد

معاون اجتماعی پلیس فارس گفت: قاتلی که هفته گذشته در شهرستان مهر همسر خواهرش را با اسلحه به قتل رسانده بود دستگیر و روانه زندان شد.
27 اردیبهشت 1399
شناسه : 32002
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/32002
360+
بالا
معاون اجتماعی پلیس فارس گفت: قاتلی که هفته گذشته در شهرستان مهر همسر خواهرش را با اسلحه به قتل رسانده بود دستگیر و روانه زندان شد.

 حادثه 24 - معاون اجتماعی پلیس فارس گفت: قاتلی که هفته گذشته در شهرستان مهر همسر خواهرش را با اسلحه به قتل رسانده بود دستگیر و روانه زندان شد.

سرهنگ کاووس محمدی گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر قتل با سلاح گرم در شهرستان مهر، بلافاصله ماموران به محل وقوع حادثه اعزام و  بررسی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: مأموران پس از بررسی صحنه و تحقیقات پلیسی دریافتند که قاتل با سلاح گرم همسر خواهر خود را به قتل رسانده و به سمت شهرستان فیروزآباد متواری شده است.

سرهنگ محمدی خاطر نشان کرد: ماموران انتظامی مهر پس از شناسایی مخفیگاه متهم و هماهنگی با مقام قضایی، با همکاری مأموران انتظامی فیروزآباد قاتل را در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کردند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان با اشاره به اینکه قاتل در بازجویی اولیه علت و انگیزه قتل را اختلافات خانوادگی عنوان کرد، گفت: متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضایی شد.

ارسال نظر