زمان مطالعه: 1 دقیقه

سقوط آهن منجر به مرگ مرد ۵۱ ساله سیروانی شد

فرمانده انتظامی سیروان از حادثه منجر به مرگ برای یک مرد ۵۱ ساله در کارگاه موزائیک سازی روستای اسلامیه این شهرستان خبر داد.
07 اردیبهشت 1399
شناسه : 31059
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/31059
503+
بالا
فرمانده انتظامی سیروان از حادثه منجر به مرگ برای یک مرد ۵۱ ساله در کارگاه موزائیک سازی روستای اسلامیه این شهرستان خبر داد.

حادثه24- فرمانده انتظامی سیروان از حادثه منجر به مرگ برای یک مرد ۵۱ ساله در کارگاه موزائیک سازی روستای اسلامیه این شهرستان خبر داد.

سرهنگ رضا خورانی روز یکشنبه اعلام کرد: روز گذشته در پی دریافت خبری مبنی بر وقوع یک فقره حادثه منجر به فوت در کارگاه موزائیک سازی روستای اسلامیه از توابع بخش مرکزی شهرستان سیروان، بلافاصله تیمی از ماموران کلانتری مرکزی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد چند نفر از شهروندان در حال بارگیری ضایعات و آهن آلات کارگاه موزائیک سازی بودند که به دلایل نامعلومی یک قطعه آهن سنگین از بوم جرثقیل رها و بر روی یک دستگاه خودرو نیسان سقوط می کند و باعث فوت مرد ۵۱ ساله و شکستگی استخوان ران شخصی دیگر می‌شود که بلافاصله فرد مصدوم توسط یگان‌های اورژانسی جهت مداوا به مراکز درمانی اعزام شد.

فرمانده انتظامی شهرستان سیروان تاکید کرد: در این خصوص اقدامات قانونی انجام و جسد متوفی پس از هماهنگی‌های لازم به پزشکی قانونی منتقل شد.

ارسال نظر