زمان مطالعه: 2 دقیقه

نجات معجزه آسای نوزادی که داخل فاضلاب بود

نوزادی که به داخل کانال فاضلاب پرت شده بود به طرز معجزه آسایی توسط همسایگان نجات یافت.
01 فروردین 1399
شناسه : 30304
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
http://hadese24.ir/news/30304
288+
بالا
نوزادی که به داخل کانال فاضلاب پرت شده بود به طرز معجزه آسایی توسط همسایگان نجات یافت.

حادثه 24 - نوزادی که به داخل کانال فاضلاب پرت شده بود به طرز معجزه آسایی توسط همسایگان نجات یافت.

گریه‌های مداوم نوزاد تازه متولد شده‌ای که به داخل کانال فاضلاب پرتاب شده بود موجب شد تا او به شکلی معجزه آسا نجات یابد. گریه‌های این نوزاد موجب مشکوک شدن همسایگان و در نتیجه نجات جان این کودک شد. همسایگان با شنیدن صدای گریه نوزاد بلافاصله وارد عمل شدند و این نوزاد را در داخل فاضلاب پیدا کردند.

بلافاصله ماموران پلیس محلی برزیل نیز در محل حادثه حاضر و این نوزاد را در حالی که در داخل یک کیسه پلاستیکی قرار داده شده بود از داخل کانال بیرون کشیدند.

هنوز مشخص نیست این نوزاد توسط چه کسی به داخل کانال فاضلاب پرت شده و چه مدت در داخل آن بوده است. این نوزاد بلافاصله به بیمارستان  ویلا نووا کاچئورین‌ها  در سائوپائولوی برزیل منتقل شد. مرکز پلیس محلی برزیل در یکی از شبکه‌های اجتماعی نوشت: «ماموران ما مطمئن شدند تا همه اقدامات لازم برای نجات این نوزاد انجام شده و حالا از اینکه او نجات پیدا کرده است بسیار خوشحال هستند.»

وزیر بهداشت برزیل نیز از حال مساعد این نوزاد خبر داد و ویدئویی که این نوزاد در حال حمام کردن است اکنون در فضای مجازی منتشر شده است.

 گفتنی است؛ پلیس محلی برزیل جستجو‌های خود را برای یافتن والدین این نوزاد آغاز کرده است. این جستجو‌ها ادامه دارد و هنوز فردی در این باره بازداشت نشده است.

ارسال نظر