زمان مطالعه: 1 دقیقه

درگیری مرگبار به خاطر نشانی اشتباه

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی فارس گفت: در یک درگیری که به دلیل دادن نشانی اشتباه در شیراز حادث شده بود، یک نفر جان باخت.
26 اسفند 1398
شناسه : 30261
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
http://hadese24.ir/news/30261
415+
بالا
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی فارس گفت: در یک درگیری که به دلیل دادن نشانی اشتباه در شیراز حادث شده بود، یک نفر جان باخت.

حادثه 24 - معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی فارس گفت: در یک درگیری که به دلیل دادن نشانی اشتباه در شیراز حادث شده بود، یک نفر جان باخت.

سرهنگ کاووس محمدی دوشنبه 26 اسفند گفت: بر اثر یک درگیری خیابانی که در خیابان باهنر جنوبی شیراز حادث شد، یک نفر کشته شد.

او در خصوص علت درگیری، گفت: بعد از اعلام وقوع درگیری در خیابان باهنر جنوبی، ماموران پلیس 110 به محل اعزام شده و متوجه شدند که 2 راکب یک موتورسیکلت که بنزین تمام کرده بودند، از یک رهگذر نشانی جایگاه سوخت را سئوال می‌کنند اما بعد از مراجعه به جایگاه مورد نظر متوجه می‌شوند که پمپ گاز است.

محمدی گفت: در همین حین راکبان موتورسیکلت، فردی را که نشانی اشتباه داده بود را رویت کرده و با او درگیر می‌شوند و عابر پیاده یکی از راکبان را با چاقو مجروح و راهی بیمارستان می‌کند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی فارس گفت: متاسفانه مضروب 26 ساله به دلیل شدت جراحات وارده از ناحیه گردن فوت می کند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه تلاش برای دستگیری قاتل متواری کماکان ادامه دارد، به شهروندان توصیه کرد در هنگام عصبانیت خشم خود را کنترل کنند تا شاهد حوادث دلخراش این چنینی نباشیم.

ارسال نظر