زمان مطالعه: 3 دقیقه

جزئیات قتل کودک معلول توسط پدر و مادرش / پدر: چون پسر 3 ساله ام معلول بود با همسرم او را کشتیم

سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری پدر و مادری که دست به قتل فرزند 3 ساله شان زده بودند خبر داد.
21 اسفند 1398
شناسه : 30114
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/30114
1111+
بالا
سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری پدر و مادری که دست به قتل فرزند 3 ساله شان زده بودند خبر داد.

حادثه 24 - سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری پدر و مادری که دست به قتل فرزند 3 ساله شان زده بودند خبر داد.

سرهنگ کیومرث حسنوند با اعلام این خبر گفت: ساعت 5 صبح امروز مرد جوانی با حضور در کلانتری 153 شهرک ولیعصر ادعا کرد که هفته گذشته پسر 3 ساله اش را به قتل رسانده و جسدش را داخل صندوق عقب خودرویش نگهداری کرده است.

وی افزود: بدین ترتیب ماموران به سراغ خودروی تیبا سفید رنگ رفته و با جسد پسر بچه 3 ساله که آثار کبودی روی صورت نمایان بود روبرو شدند و پدر ابوالفضل دستگیر شد.

این مقام پلیسی ادامه داد: پدر ابوالفضل در اعترافاتش عنوان کرد که وقتی فرزندم به دنیا آمد معلولیت جسمی و بیماری کلیوی و داخلی داشت و چون شرایط سختی داشت او را جلوی در بهزیستی رها کردیم تا در آنجا به او رسیدگی شود اما 2 ماه قبل مسئولان بهزیستی ما را شناسایی کردند و ابوالفضل را تحویل ما دادند.

سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری تهران گفت: سه شنبه هفته گذشته پس از مشورت با همسرم دست به قتل پسرم زدم و در این مدت نمی دانستم با جسد پسرم چه کار کنم و عذاب وجدان دیوانه ام کرده بود تا اینکه تصمیم گرفتم خودم را تسلیم پلیس کنم و راز این قتل را فاش کنم.

سرهنگ حسنوند ادامه داد: ماموران پس از هماهنگی با قاضی کشیک قتل، بازپرس ویژه قتل  مادر ابوالفضل را که از ماجرای قتل فرزندش با خبر بوده و نقش داشته را به کلانتری احضار و او را نیز دستگیر کردند.

وی در پایان گفت: پدر و مادر جوان برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی در دادسرای امورجنایی تهران معرفی شدند.

ارسال نظر