زمان مطالعه: 2 دقیقه

سوختگی دو کارگر جوان در آتش سوزی خانه قدیمی در مولوی + عکس

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از سوختگی دو تن در پی وقوع حریق در یک خانه قدیمی که به انبار تبدیل شده بود، خبر داد.
15 اسفند 1398
شناسه : 30009
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/30009
513+
بالا
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از سوختگی دو تن در پی وقوع حریق در یک خانه قدیمی که به انبار تبدیل شده بود، خبر داد.

حادثه 24 - سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از سوختگی دو تن در پی وقوع حریق در یک خانه قدیمی که به انبار تبدیل شده بود، خبر داد.

سید جلال ملکی دراین‌باره گفت: در ساعت ۱۵:۲۹ بعد از ظهر امروز خبر آتش‌سوزی در یک منزل مسکونی در خیابان مولوی به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی آتش نشانان سه ایستگاه را به همراه خودروی حامل تجهیزات تنفسی و تانکر آب به محل حادثه واقع در خیابان مولوی، حد فاصل میدان قیام و چهارراه مولوی اعزام کرد.

وی با بیان اینکه نخستین گروه از آتش نشانان حدود سه دقیقه بعد به محل رسیدند، گفت: محل حادثه یک منزل قدیمی دو طبقه با یک طبقه زیرزمین به وسعت هر طبقه حدود ۱۵۰ مترمربع بود که به محلی برای نگهداری لوازم پلاستیکی و پارچه تبدیل شده و مقادیر زیادی لوازم پلاستیکی و پارچه‌ای در آن قرار داشت، به‌طوریکه در بالکن این ساختمان نیز مملو از اجناس بود.

ملکی با بیان اینکه این ساختمان کاملا شعله‌ور بود، گفت:  دود زیادی  درپی این حریق فضا را پرکرده بود و در این شرایط عوامل آتَش‌نشانی از چند جهت برای اطفای حریق وارد عمل شده و عملیات خود برای اطفای حریق را آغاز کردند.

وی افزود:‌همزمان گروهی دیگر از آتش نشانان نیز به جستجو در محل پرداخته و دو کارگر جوان را که دچار سوختگی شده و یکی از آنان سوختگی شدیدتری داشت خارج کرده و برای انتقال به مراکز درمانی به عوامل اورژانس تحویل دادند.

سخنگوی آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه آتش نشانان دقایقی بعد شعله‌های آتش را به‌طور کامل مهار و اطفاء کردند، گفت: عوامل آتش نشانی پس از ایمن‌سازی، محل را به عوامل انتظامی تحویل دادند.

ارسال نظر