زمان مطالعه: 2 دقیقه

کرونا در فرانسه 4 قربانی گرفت

چهارمین مورد مرگ بر اثر کروناویروس در فرانسه گزارش شد و امانوئل ماکرون هشدار داد که این بحران سلامتی ممکن است تا چندین ماه دیگر پا بر جا باشد.
14 اسفند 1398
شناسه : 29984
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/29984
342+
بالا
چهارمین مورد مرگ بر اثر کروناویروس در فرانسه گزارش شد و امانوئل ماکرون هشدار داد که این بحران سلامتی ممکن است تا چندین ماه دیگر پا بر جا باشد.

حادثه 24 - چهارمین مورد مرگ بر اثر کروناویروس در فرانسه گزارش شد و امانوئل ماکرون هشدار داد که این بحران سلامتی ممکن است تا چندین ماه دیگر پا بر جا باشد.

امانوئل ماکرون، رییس جمهور فرانسه اظهار کرد: در دوران وجود تهدید این بیماری درباره آن تحقیق می‌کنیم و خواهیم کرد زیرا به مرحله‌ای وارد شده‌ایم که هفته‌ها یا حتی ماه‌ها به طول خواهد انجامید. مهم‌ترین چیز این است که شفافیت و تحمل داشته و مصمم باشیم تا روند این بیماری مسری را کند کنیم و با آن بجنگیم.

به گزارش خبرگزاری رویترز، ژروم سالومون، رییس خدمات سلامت عمومی فرانسه در نشستی خبری اظهار کرد، فرانسه تا ساعت ۴ بعد از ظهر روز سه‌شنبه ۲۱۲ مورد ابتلای تایید شده به کروناویروس داشته که نسبت به دوشنبه با ۱۹۱ مبتلای تایید شده با افزایش همراه بوده و ۱۳ منطقه از این کشور را درگیر کرده است.

چهارمین قربانی این بیماری در فرانسه مردی ۹۲ ساله در منطقه برتاین در غرب این کشور بوده است.

سالومون اظهار کرد: ما هنوز در مرحله دوم این بیماری هستیم. هدف ما کند کردن روند گسترش آن است.

ماکرون همچنین حکمی را امضا کرد که بر اساس آن همه ماسک‌های محافظتی صورت، موجود در انبارها و در حال تولید، در اختیار دولت قرار می‌گیرد. به گفته ماکرون، این ماسک‌ها در اختیار متخصصان در زمینه پزشکی و افراد مبتلا به کروناویروس قرار خواهد گرفت.

ارسال نظر