زمان مطالعه: 2 دقیقه

کرونا لیگ برتر فوتبال را بدون تماشاگر کرد

سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال گفت: شاید به سمتی برویم که مسابقات لیگ بدون تماشاگر برگزار شود.
03 اسفند 1398
شناسه : 29686
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/29686
726+
بالا
سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال گفت: شاید به سمتی برویم که مسابقات لیگ بدون تماشاگر برگزار شود.

حادثه 24 - سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال گفت: شاید به سمتی برویم که مسابقات لیگ بدون تماشاگر برگزار شود.

سهیل مهدی درباره شیوع ویروس کرونا در ایران و برنامه های سازمان لیگ برای رقابت های لیگ برتر، گفت: این یک بحث بین المللی است. دیروز مطلع شدم وزارت ورزش هم توصیه هایی داشته است. دیروز استعلامی هم از کمیته پزشکی سازمان لیگ داشتم. این یک بحث علمی و تخصصی است. شاید به تمهیداتی برگردد که در حوزه تصمیم گیری ما نیست. خواهش کردیم هر نکته ای هست به ما بگویند. ما برگزار کننده مسابقه هستیم و سازمان های موازی باید به ما کمک کنند.

وی که با برنامه تهران ورزشی گفتگو می کرد، ادامه داد: اگر این بحث پیشرفت کند، شاید کاهش تماشاگران و مسائلی از این دست را به دنبال داشته باشد. ما از طرف خودمان از اعضای تیم ها خواهش کردیم مراسم دست دادن را به تماس مشت ها تبدیل کنند که این در بازی پرسپولیس و سپاهان هم خواهد بود. ما هم نگران هستیم. این مسئله در فکر و ذهن همه است. باید دید سازمان های بالادستی چه تصمیمی می گیرند.

سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ درباره احتمال برگزاری مسابقات بدون تماشاگر یا ضدعفونی کردن ورزشگاه ها تصریح کرد: ضد عفونی کردن ورزشگاه غیر ممکن است. کشور چین در حادترین شرایط است. روز گذشته شنیدم که کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد بازی هایی که چین میزبان است در خارج از این کشور برگزار شود.

مهدی افزود: شرایط برای لغو بازی مهیا نیست ولی اگر به سمتی برویم که لیگ بدون تماشاگر شود، لیگ ساکتی را خواهیم داشت. اینجا بحث جان انسان ها است.

ارسال نظر