زمان مطالعه: 3 دقیقه

کافه رستوران مختلط در نازی آباد لو رفت

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ از پلمپ یکی دیگر از کافه رستوران‌های متخلف در پایتخت، خبر داد و گفت:این واحد صنفی متخلف نیز صبح روز گذشته با دستور مقام قضایی به علت انجام برخی تحرکات هنجارشکن پلمب شد.
26 بهمن 1398
شناسه : 29512
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/29512
714+
بالا
معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ از پلمپ یکی دیگر از کافه رستوران‌های متخلف در پایتخت، خبر داد و گفت:این واحد صنفی متخلف نیز صبح روز گذشته با دستور مقام قضایی به علت انجام برخی تحرکات هنجارشکن پلمب شد.

 حادثه 24 - معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ از پلمپ یکی دیگر از کافه رستوران‌های متخلف در پایتخت، خبر داد و گفت:این واحد صنفی متخلف نیز صبح روز گذشته با دستور مقام قضایی به علت انجام برخی تحرکات هنجارشکن پلمب شد.

سرهنگ نادر مرادی معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ اظهار داشت:غروب روز پنجشنبه بیست و چهارم بهمن ماه، مأموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس پایتخت با دریافت خبری مبنی بر، انجام برخی تحرکات هنجارشکن توسط تعدادی خانم و آقا در رستورانی در حوالی محله نازی آباد خیابان رجایی، سریعا برای بررسی خبر و بازدید صنفی به این رستوران مراجعه کردند.

وی افزود:در بازدید صورت گرفته مشخص شد خبر اعلامی صحت داشته و متصدیان این واحد صنفی بدون توجه به مقررات صنفی، کافه رستوران خود را در اختیار تعدادی خانم و آقا قرار داده و این افراد نیز با انجام برخی تحرکات هنجارشکن سبب جریحه دار شدن عفت عمومی و توهین به هنجار‌ها و ارزش‌های اسلامی شده اند.

این مقام انتظامی تصریح کرد:با شناسایی کافه رستوران مذکور و با هماهنگی و اخذ دستور قضائی، محل مذکور پلمب شد و متصدی متخلف این واحد صنفی پلمب شده نیز دستگیر و برای سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شد.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت با بیان اینکه، تا کنون چندین مرحله به متصدیان صنوف هنجارشکن، در طول اجرای طرح‌های نظارتی گذشته، تذکراتی در خصوص رعایت ضوابط و مقررات صنفی داده شده است، خاطر نشان کرد:متأسفانه هنوز عده‌ی قلیلی هستند که نسبت به اجرای قوانین صنفی در محل کسب خود، بی تفاوت بوده، لذا به متصدیان اینگونه واحد‌های صنفی متخلف مجدد تذکر می‌دهیم که پلیس نظارت بر اماکن عمومی با همکاری دستگاه قضایی با آن‌ها برخورد قانونی خواهد کرد.

وی در پایان از شهروندان تهرانی خواست، تا در صورت مشاهده هر گونه تخلف در واحد‌های صنفی، مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.

ارسال نظر