زمان مطالعه: 3 دقیقه

ماجرای عجیب مردی با لباس‌عروس در خیابان‌های چین! + تصاویر

هر روز ساکنان و مسافران شهر کوچک زیگانگ چین مردی را می‌دیدند که لباس عروس پوشیده و با رژ لب پررنگی در میدان بزرگ شهر ظاهر می‌شود.
19 بهمن 1398
شناسه : 29326
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/29326
406+
بالا
هر روز ساکنان و مسافران شهر کوچک زیگانگ چین مردی را می‌دیدند که لباس عروس پوشیده و با رژ لب پررنگی در میدان بزرگ شهر ظاهر می‌شود.

 حادثه 24 - هر روز ساکنان و مسافران شهر کوچک زیگانگ چین مردی را می‌دیدند که لباس عروس پوشیده و با رژ لب پررنگی در میدان بزرگ شهر ظاهر می‌شود.

یک‌مرد چینی پس از آن‌که تمام دارایی خود را برای درمان تنها دخترش که در چهارسالگی به سرطان خون مبتلا شد، هزینه کرد و مبلغ زیاد پول قرض گرفت، برای جلب توجه مردم به تراژدی زندگی‌اش دست به حرکت عجیبی زد؛ او لباس عروس پوشید و با آرایش به میدان اصلی شهر رفت و تابلویی به‌دست‌گرفت که روی آن نوشته شده بود در جستجوی شریکی است که به او برای پرداخت هزینه‌های درمان فرزندش کمک کند.

هر روز ساکنان و مسافران شهر کوچک زیگانگ در استان سیچوان چین، قوه‌آنجوانا را می‌دیدند که لباس عروس پوشیده و رژ لب پررنگی بر لب زده است.

هر کسی برای نخستین بار او را می‌دید، با انگشت به او اشاره می‌کرد و می‌خندید، اما وقتی دلیل این کار را متوجه می‌شد تا مرز گریه با او همدلی می‌کرد؛ به سرعت مرد چینی به سوژه خنده در شهر تبدیل شد، اما پس از اطلاع مردم از زندگی سختی که آنجوانا در آن به سر می‌برد، او به یک قهرمان تبدیل شد.

او تاکنون توانسته ۱۶ هزار یوان معادل ۲۵۰۰ دلار جمع کند و داستان او در فضای مجازی منتشر شد و کاربران در سایت drimtim به او کمک مالی کرده‌اند. مرد چینی می‌گوید برای نجات فرزندش حاضر است، هر کاری کند و از قضاوت‌های مردم ترسی ندارد.

او همچنین گفت آماده است تا پایان عمرش کار کند و قرض‌هایی را که روی هم انباشت شده بپردازد و اینک امید دارد تا مبلغ کافی برای درمان فرزندش جمع شود. از آنجایی که هزینه درمان در چین بسیار بالاست، این مرد غمگین چینی همه دارایی‌هایش را برای معالجه کودکش از دست تا داده و مجبور به قرض گرفتن از هر کسی شده که می‌شناخته است.

بعد از چندین جلسه شیمی‌درمانی، این بیماری خیلی زود دوباره برگشت و در اینجا پدر دیگر نتوانست هزینه‌های درمانی را بپردازد؛ بنابراین، سعی کرد از برخی سازمان‌های بشردوستانه، افراد نیکوکار و حتی افرادی که در خیابان می‌دید، کمک بخواهد و در نهایت مجبور شد برای پرداخت هزینه به این ترفند متوسل شود.

کلمات کلیدی:
ارسال نظر