زمان مطالعه: 2 دقیقه

انتقام گیری همکار با انتشار اسکرین‌شات چت‌ها در فضای مجازی

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات تهران بزرگ از شناسایی و احضار فردی که اسکرین شات گفت‌وگو با همکارش را منتشر کرده بود، خبر داد.
19 بهمن 1398
شناسه : 29316
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/29316
450+
بالا
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات تهران بزرگ از شناسایی و احضار فردی که اسکرین شات گفت‌وگو با همکارش را منتشر کرده بود، خبر داد.

حادثه 24 - رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات تهران بزرگ از شناسایی و احضار فردی که اسکرین شات گفت‌وگو با همکارش را منتشر کرده بود، خبر داد.

سرهنگ تورج کاظمی دراین‌باره گفت: اول دی ماه امسال زنی ۲۴ ساله که ساکن محله فرحزاد بود، به پلیس فتا مراجعه و اعلام کرد که یکی از همکارانش اقدام به انتشار اسکرین‌شات چت‌هایش کرده و سبب ایجاد مزاحمت برای وی شده است، که در همین راستا و با توجه به دستور قضایی تیمی از کارآگاهان پلیس فتا، بررسی و رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند.

وی با بیان اینکه با همراهی شاکی، متهم که مردی ۳۰ ساله بود، با دستور مقام قضایی به پلیس فتا احضار شد، تصریح کرد:‌ این فرد تحت پرس‌وجو قرار گرفته و در جریان آن ادعا کرد که شاکی خودش در ابتدا به وی پیام داده و درخواست دوستی کرده که او قبول نکرده است. پس از مدتی هم شاکی با شایعه پراکنی در بین همکارانشان در مورد ارسال چت و درخواست دوستی برایش دردسر ایجاد کرده و حتی باعث شد تا کارش را از دست بدهد و متهم هم به دلیل اینکه می‌خواسته از خودش دفاع کند، اسکرین‌شات چت‌های بین خودش و شاکی را منتشر کرده است، تا همه بدانند که ادعاها کذب بوده است.

رییس پلیس فتای پایتخت با اشاره به تشکیل پرونده برای متهم گفت: فضای مجازی جای انتقام جویی و عقده‌گشایی نیست، چرا که قائده احترام به جایگاه اجتماعی و حیثیتی افراد از مهمترین مؤلفه‌های حقوق شهروندی است.

ارسال نظر