زمان مطالعه: 2 دقیقه

ماجرای بیماری کارگر چینی یک کشتی تجاری در ماهشهر

فرماندار ماهشهر در خصوص بیهوش شدن کارگر چینی خدمه یک کشتی تجاری پس از پهلو گرفتن کشتی در بندر امام توضیحاتی ارائه داد.
14 بهمن 1398
شناسه : 29183
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/29183
403+
بالا
فرماندار ماهشهر در خصوص بیهوش شدن کارگر چینی خدمه یک کشتی تجاری پس از پهلو گرفتن کشتی در بندر امام توضیحاتی ارائه داد.

حادثه 24 - فرماندار ماهشهر در خصوص بیهوش شدن کارگر چینی خدمه یک کشتی تجاری پس از پهلو گرفتن کشتی در بندر امام توضیحاتی ارائه داد.

محسن بیرانوند در خصوص بیهوش شدن کارگر چینی یک کشتی تجاری که در بندر امام خمینی(ره) پهلو گرفته است، اظهار کرد: روز گذشته (۱۳ بهمن‌ماه) فشارخون یکی از خدمه این کشتی تجاری افت کرد و بیهوش شد. پس از اطلاع‌رسانی این موضوع به مرکز بهداشت و درمان ماهشهر، اکیپ بهداشتی به منظور بررسی وضعیت این کارگر چینی از نظر ابتلا به کروناویروس، در کشتی حضور یافتند.

وی افزود: پس از معاینه و اطمینان از عدم ابتلای این کارگر چینی به کرونا، وی سریعا به مراکز درمانی ماهشهر انتقال یافت.

بیرانوند گفت: پس از انجام اقدامات درمانی، این کارگر چینی پس از مرخص شدن از مرکز درمانی مجددا به کشتی بازگردانده شد اما وی دوباره به دلیل آمپول‌هایی که تزریق شده بود، دچار سرگیجه شد. با این وجود، وی اکنون مشکل خاصی ندارد.

وی افزود: طبق بررسی‌های انجام شده، این کارگر چینی مبتلا به کرونا نبوده و نگرانی در خصوص مشکوک بودن ابتلای وی به این ویروس وجود ندارد.

فرماندار ماهشهر بیان کرد: قبل از پهلو گرفتن کشتی‌ها در بندر، اکیپ‌های بهداشت و درمان، خدمه کشتی‌ها را بررسی می‌کنند و پس از اطمینان از عدم ابتلا به کرونا ویروس، اجازه پهلو گرفتن به کشتی‌ها داده می‌شود.

ارسال نظر