زمان مطالعه: 2 دقیقه

جزئیات تجمع دانشجویان و طلاب مقابل سفارت انگلیس

جمعی از دانشجویان و طلاب بعد از ظهر امروز (یکشنبه) در پی حضور سفیر انگلیس در تهران در تجمع شب گذشته دانشجویان مقابل دانشگاه امیرکبیر، در مقابل سفارت این کشور در تهران تجمع کردند.
22 دی 1398
شناسه : 28534
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/28534
535+
بالا
جمعی از دانشجویان و طلاب بعد از ظهر امروز (یکشنبه) در پی حضور سفیر انگلیس در تهران در تجمع شب گذشته دانشجویان مقابل دانشگاه امیرکبیر، در مقابل سفارت این کشور در تهران تجمع کردند.

حادثه 24 - جمعی از دانشجویان و طلاب بعد از ظهر امروز (یکشنبه) در پی حضور سفیر انگلیس در تهران در تجمع شب گذشته دانشجویان مقابل دانشگاه امیرکبیر، در مقابل سفارت این کشور در تهران تجمع کردند.

بسیاری از دانشجویان، طلاب و مردم با انتشار پیام‌ها و پست‌هایی در فضای مجازی به حضور شنبه شب سفیر انگلیس در تجمه مقابل دانشگاه امیرکبیر اعتراض کردند. همچنین دانشجویان و طلاب در برخی از پست‌های خود در فضای مجازی از برگزاری تجمع در مقابل سفارت انگلیس خبر دادند.

بر اساس آنچه اعلام شده است، این تجمع با عنوان "تجمع مردمی خونخواهان شهدای مقاومت" برگزار می شود.

تجمع کنندگان با در دست داشتن پرچم‌های یا حسین شعارهایی چون  سفارت انگلیس تعطیل باید گردد، مرگ بر انگلیس، حاج قاسم شهیدم راهت ادامه دارد، مرگ بر آشوبگر، الله اکبر، مرگ بر فتنه‌گر، هیهات من‌الذله ،  علیه انگلیس سردادند.

این تجمع در حالی انجام می‌شود که نیروهای پلیس مقابل سفارت حضور دارند و تجمع کنندگان نیز با حفظ نظم در خیابان مقابل سفارت جمع شده‌اند.

تجمع کنندگان همچنین در حالی که شعار می‌دادند نه سازش نه تسلیم نبرد با آمریکا، خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست ، مرگ بر ضد ولایت فقیه، سفیر انگلستان حامی اشوبگران،  سفیر انگلستان اخراج باید گردد، روباه پیر مکار گمشو برو دغلکار، دانشجوی عزا دار دشمن هر چی کفتار، هموطن تسلیت تسلیت، تصاویر سردار شهید سلیمانی و پلاکاردهایی دست نویس در دست داشتند.

ارسال نظر