زمان مطالعه: 4 دقیقه

انتقام گیری مرد عاشق پیشه پس از شنیدن جواب رد

معاون مبارزه با جرائم جنائی پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری خواستگار کینه جویی خبر داد که با شنیدن خبر ازدواج دختران مورد علاقه اش تصمیم به ایجاد مزاحمت تلفنی و تهدید خانواده ها گرفته بود .
07 دی 1398
شناسه : 28082
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/28082
579+
بالا
معاون مبارزه با جرائم جنائی پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری خواستگار کینه جویی خبر داد که با شنیدن خبر ازدواج دختران مورد علاقه اش تصمیم به ایجاد مزاحمت تلفنی و تهدید خانواده ها گرفته بود .

حادثه 24 - معاون مبارزه با جرائم جنائی پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری خواستگار کینه جویی خبر داد که با شنیدن خبر ازدواج دختران مورد علاقه اش تصمیم به ایجاد مزاحمت تلفنی و تهدید خانواده ها گرفته بود .

 سرهنگ کارآگاه علی گودرزی  در تشریح این خبر گفت : در شهریورماه 98 یکی از شهروندان  با مراجعه به دادسرای ناحیه 18 اعلام می دارد که  فردی با سه خط تلفن مدتی است با ارسال پیامک های تهدید آمیز برای او و خانواده اش مزاحمت ایجاد می کند که پس از ثبت شکایت، پرونده به منظور رسیدگی تخصصی به پلیس آگاهی ارجاع و در اختیار کارآگاهان اداره شانزدهم قرار می گیرد .

سرهنگ گودرزی گفت : کارآگاهان در گام نخست تحقیقات از شاکی دعوت بعمل آورده و مجددا به اخذ اظهارات او پرداختند که وی اظهار داشت : مدتی است فردی از طریق ارسال پیامک من و خانواده ام را مورد تهدید قرار می دهد و نکته عجیب این است که تمام جزییات را نیز در خصوص من و خانواده ام می داند.

وی افزود: همزمان با حضور شاکی در اداره شانزدهم پرونده دیگری نیز با موضوع مزاحمت و تهدید به اداره شانزدهم ارجاع شد که کارآگاهان متوجه شدند شماره هایی که فرد مزاحم از طریق آنها به شاکی اول پیام داده است بین هر دو پرونده مشترک می باشد .معاون مبارزه با جرائم جنائی پلیس آگاهی پایتخت افزود : هر دو خانواده به پلیس آگاهی دعوت شدند و نقاط مشترک بین آنها مورد بررسی قرار گرفت و اظهارات هر دو خانواده ثبت که در نهایت کارآگاهان با بررسی اظهارات طرفین متوجه شدند هر دو خانواده دخترانی دارند که در یک دانشگاه مشغول به تحصیل می باشند و قبل ازاینکه ازدواج کنند یکی از دانشجویان آن دانشگاه از هر دوی آنها خواستگاری کرده است اما جواب رد شنیده است.

این مقام انتظامی  با اشاره به اینکه با اطلاعات به دست آمده مشخص شد متهم جوانی 28 ساله به نام امیر می باشد، ابراز داشت : کارآگاهان از طریق اقدامات پلیسی موفق به شناسایی محل کار متهم که در یکی از محله های جنوبی شهر تهران شده و در یک عملیات غافلگیرانه وی را دستگیر می کنند.

سرهنگ گودرزی با اشاره به اینکه متهم در زمان دستگیری قصد داشت سیم کارتهای مورد استفاده خود برای مزاحمت را دور بیاندازد که با هوشیاری افسر پرونده موفق به انجام این کار نشدد، گفت :امیر پس از دستگیری به اداره شانزدهم پلیس آگاهی منتقل و در همان بدو ورود صریحا  به بزه انتسابی اعتراف کرد.

وی افزود: متهم مدعی بود به دلیل اینکه جواب رد شنیده بودم از آنها کینه به دل داشتم و وقتی فهمیدم ازدواج کرده اند تصمیم به تلافی گرفتم و چون قبلا برای خواستگاری به منزل هر دو دختر رفته بودم اطلاعات کاملی از شرایط زندگی و اعضای خانواده ی هر دو آنها داشتم .

سرهنگ کارآگاه علی گودرزی معاون مبارزه با جرائم جنائی پلیس آگاهی پایتخت  در پایان گفت : با توجه به اقرار صریح امیر به مزاحمت و تهدید شکات متهم با دستور بازپرس شعبه 9بازپرسی دادسرای ناحیه 18 روانه زندان شد .

ارسال نظر