زمان مطالعه: 3 دقیقه

سنگ قبر ناصر حجازی دو مرتبه تخریب شده است

بهناز شفیعی می‌گوید کسانی که تابلو خیابان مرحوم ناصر حجازی را مخدوش کردند، کسانی هستند که تاکنون دو بار هم سنگ قبر این اسطوره را تخریب کردند.
26 آذر 1398
شناسه : 27822
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/27822
978+
بالا
بهناز شفیعی می‌گوید کسانی که تابلو خیابان مرحوم ناصر حجازی را مخدوش کردند، کسانی هستند که تاکنون دو بار هم سنگ قبر این اسطوره را تخریب کردند.

حادثه 24 - بهناز شفیعی می‌گوید کسانی که تابلو خیابان مرحوم ناصر حجازی را مخدوش کردند، کسانی هستند که تاکنون دو بار هم سنگ قبر این اسطوره را تخریب کردند.

بهناز شفیعی، همسر مرحوم ناصر حجازی در مراسم بزرگداشت این اسطوره فوتبال ایران و استقلال و نصب سردیس این فوتبالیست فقید در بلوار ناصر حجازی گفت: امروز در مراسم نصب این تندیس حاضر شدیم. همین که بین مردم بودیم، اتفاق خوبی بود. ای کاش خودش (ناصر حجازی) در این مراسم بود. ای کاش برای اسطوره‌های دیگر فوتبال ایران تا وقتی که زنده هستند این قبیل کارها را انجام بدهند.

وی ادامه داد: از شهردار منطقه، شورای شهر تهران و به خصوص آقای رضوی که پیگیر این کار بود، تشکر می‌کنم. خیلی زحمت کشیدند که این اتفاق زیبا رخ داد. هواداران هشت سال است که کنار خانواده ما هستند.

همسر مرحوم ناصر حجازی درباره مخدوش کردن تابلو خیابان ناصر حجازی اظهار کرد: در هر جامعه‌ای چندین آدم بیمار هم وجود دارد که قبلا همانند این کار را روی سنگ مزار ناصر کرده‌اند. اسم آقای حجازی با این کارها از بین نمی رود. او در قلب مردم است. وقتی در قلب مردم باشید به هیچ شکل از قلبشان بیرون نمی‌آیید. شاید خواست خداست که مردم او را دوست دارند. این خیابان ۲۴ تابلوی دیگر دارد و با مخدوش کردن یک تابلو، اتفاقی نمی افتد. تا به حال دو بار سنگ قبر ناصر را عوض کردم. به نظرم این فرد یک آدم روانی است.

شفیعی درباره وضعیت کنونی استقلال و مشکلات به وجود آمده برای آندره‌آ استراماچونی  و نقش پیشکسوتان در چنین موضوعاتی گفت: به نظرم الان داشتن یک بزرگتر در تیم خیلی احساس می شود. نمی‌گویم حتما ناصر حجازی و منصور پورحیدری باید باشند بلکه همه پیشکسوتان استقلال بزرگ هستند و باید پادرمیانی کنند و این مسئله را حل کنند. از طرفی پول آقای استراماچونی خیلی زیاد نیست. اگر این پول را به من می دادند، می رفتم و با او هم قرارداد امضا می کردم. این مبلغ عددی نیست که درباره آن بحث کنند. این پولی بود که می توانستند در کیف بگذارند و به او بدهند.

ارسال نظر