زمان مطالعه: 2 دقیقه

سارق حرفه ای خودرو در محله نیروی هوایی به دام افتاد

رئیس کلانتری ۱۲۸ تهران نو از دستگیری یک سارق حرفه‌ای خودرو در خیابان سی متری نیروی هوایی خبر داد.
18 آذر 1398
شناسه : 27570
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
http://hadese24.ir/news/27570
225+
بالا
رئیس کلانتری ۱۲۸ تهران نو از دستگیری یک سارق حرفه‌ای خودرو در خیابان سی متری نیروی هوایی خبر داد.

حادثه 24 -  رئیس کلانتری ۱۲۸ تهران نو از دستگیری یک سارق حرفه‌ای خودرو در خیابان سی متری نیروی هوایی خبر داد.

سرهنگ رسول بهرامی رئیس کلانتری ۱۲۸ تهران نو گفت: ساعت ۱۱:۰۰ روز گذشته هفدهم آذرماه ماموران کلانتری ۱۲۸ تهران نو حین گشت زنی در خیابان سی متری نیروی هوایی به یک دستگاه سمند روشن که در کنار خودرو‌ها متوقف شده بود، برخورد کردند.

وی بیان داشت: سرنشین این خودرو در حال سرقت از خودرو پارک شده در کنار خیابان بود که ماموران بلافاصله دستور ایست را صادر کردند.

این مقام انتظامی عنوان داشت: با شنیدن فرمان پلیسی، سرنشین و راننده خودرو به سرعت از محل به سمت‌های مختلفی متواری شدند و ماموران گشت انتظامی به تعقیب راننده متواری پرداختند.

بهرامی ابراز داشت: راننده خودرو که با سرعت فراوانی در حال گریختن بود، وارد بزرگراه یاسینی شد که ماموران برای توقف خودرو چند تیر هوایی شلیک و راننده بناچار از سرعت خودرو کاسته و خودور را متوقف می‌کند.

کلانتر محله تهران نو با اشاره به دستگیری راننده خودرو و انتقال وی به کلانتری، ادامه داد: در تحقیقات پلیسی وی به ۲۰۰ فقره سرقت خودرو و لوازم داخلی آن با همکاری همدستش اعتراف کرد.

وی تصریح کرد: با شناسایی مخفیگاه متهم و گرفتن دستور قضائی، مخفیگاه اش مورد بررسی قرار گرفت و یک وانت لوازم خودرو سرقتی از قبیل ضبط و باند، آمپلی فایر و لاستیک و جعبه ابزار و ... کشف شد.

بهرامی با بیان اینکه متهم ۲۸ ساله و دارای ۵ سابقه کیفری و به مصرف مواد مخدر شیشه اعتیاد دارد، گفت: در تحقیقات پلیسی مشخص شد که خودرو سارقان نیز سرقتی بوده و با شناسایی مالک خودرو، خودرو کشف شده به مال باخته تحویل شد.

 رئیس کلانتری ۱۲۸ تهران نو اعلام کرد: دستگیری متهم دوم پرونده و شناسایی سایر مال باختگان ادامه دارد.

ارسال نظر