زمان مطالعه: 2 دقیقه

ترکیدن مخزن گاز پژو پارس در جایگاه سوخت CNG حادثه آفرید

رئیس کلانتری ۱۷۶ حسن آباد از ترکیدن مخزن گاز سواری پژو پارس در جایگاه سوخت CNG به علت نقص فنی مخزن و خسارت به ۲ خودرو سواری خبر داد.
18 آذر 1398
شناسه : 27569
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
http://hadese24.ir/news/27569
653+
بالا
رئیس کلانتری ۱۷۶ حسن آباد از ترکیدن مخزن گاز سواری پژو پارس در جایگاه سوخت CNG به علت نقص فنی مخزن و خسارت به ۲ خودرو سواری خبر داد.

حادثه 24 - رئیس کلانتری ۱۷۶ حسن آباد از ترکیدن مخزن گاز سواری پژو پارس در جایگاه سوخت CNG به علت نقص فنی مخزن و خسارت به ۲ خودرو سواری خبر داد.

سرگرد جواد قربان زاده رئیس کلانتری ۱۷۶ حسن آباد بیان داشت: ساعت ۲۳:۰۰ شب گذشته هفدهم آذر ماه با تماس تلفنی تعدادی از شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی، ماموران کلانتری حسن آباد در جریان ترکیدن مخزن گاز یک دستگاه سواری پژو پارس قرار گرفتند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه عوامل اوژانس نیز با تماس کاربران اپراتور مرکز فوریت‌های پلیسی در محل حاضر شده بودند، عنوان کرد: شدت انفجار به حدی بوده که صندق عقب خودرویی جلویی این خودرو که در همان محل در حال سوخت گیری بود، دچار حریق و آتش سوزی شده بود.

وی با اشاره به اینکه در کمترین زمان ممکن اطفاء حریق انجام شد، تصریح کرد: در این حادثه که راننده خودرو‌ها دچار مصدومیت شده بودند، به نزدیکترین بیمارستان منتقل و تحت درمان قرار گرفتند.

کلانتر محله حسن آباد به رانندگان خودرو‌ها تاکید کرد: با بررسی از خودروهایشان مطلع از عیوب خودرو شده و در اسرع وقت نسبت به رفع عیب اقدام کنند و از سوار شدن بر خودروی معیوب که همواره حادثه ساز خواهد بود، دوری کنند.

ارسال نظر