زمان مطالعه: 3 دقیقه

دزدان جوان نتوانستند خانه ای در شهرک غرب را خالی کنند

رئیس کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس از دستگیری ۳ سارق در حال دستبرد از یک خانه در شهرک غرب خبر داد و گفت: حضور به موقع پلیس آن‌ها را زمینگیر کرد.
17 آذر 1398
شناسه : 27534
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
http://hadese24.ir/news/27534
195+
بالا
رئیس کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس از دستگیری ۳ سارق در حال دستبرد از یک خانه در شهرک غرب خبر داد و گفت: حضور به موقع پلیس آن‌ها را زمینگیر کرد.

حادثه 24 - رئیس کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس از دستگیری ۳ سارق در حال دستبرد از یک خانه در شهرک غرب خبر داد و گفت: حضور به موقع پلیس آن‌ها را زمینگیر کرد.

سرهنگ ضرغام آذین  گفت: ساعت ۲ بامداد روز پنج شنبه چهاردهم آذر ماه فردی به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس و از حضور دزدان در یک خانه‌ای بدون سکنه خبر داد.

وی عنوان کرد: با دریافت خبر تیم‌های پلیسی برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی در محدوده خیابان آسمان شهرک غرب اعزام و مراقبت‌های ویژه پلیسی خود را آغاز کردند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: ماموران با حضور در محل با یک خودروی پژو ۲۰۶ سفید رنگ که فاقد پلاک جلو و عقب بود روبرو شدند. فرد تماس گیرنده به گشت انتظامی پلیس مراجعه به ماموران بیان داشت: دقایقی قبل با توجه به اینکه کسی داخل این خانه نیست ۳ مرد که احتمال می‌دهیم سارق باشند، وارد منزل شدند.

آذین ادامه داد: ماموران تجسس کلانتری با هماهنگی‌های قضائی وارد خانه بدون سکنه شدند و در داخل خانه ۲ تن از دزدان را که در حال دستبر زدن بودند، دستگیر کردند، ولی در ادامه تحقیقات پلیسی متوجه شدند که یکی از سارقان به پشت بام ساختمان مراجعه و از محل گریخته اشت.

رئیس کلانتری ۱۳۴ شهرک غرب با بیان اینکه ماموران بلافاصله به پشت بام ساختمان مسکونی مراجعه کردند و سارق جوان را در داخل کوچه در حال فرار مشاهده کردند، گفت: ماموران بلافاصله به تعقیب سارق پرداختند و برای جلوگیری از متواری شدن، چند تیر هوائی هوایی شلیک و بدین ترتیب توانستند مانع فرار دزد جوان شوند.

این مقام پلیسی ادامه داد: در تحقیق از ۳ سارق جوان، مشخص شد یکی از سارقان به مدت ۶ است که تحت تعقیب ماموران پلیس آگاهی یکی از شهر‌های اطراف تهران است.

وی در پایان گفت: تا کنون دزدان به ۲ فقره سرقت در آذر ماه سال جاری اعتراف کرده اند. متهمان برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

ارسال نظر