زمان مطالعه: 3 دقیقه

جزئیات حمله اشرار مسلح به قهوه خانه ای در مسعودیه / در این حادثه یک نفر به قتل رسید و دو نفر مجروح شدند

شامگاه پنج شنبه اشرار مسلح با حمله به قهوه خانه ای در منطقه مسعودیه جان یک نفر را گرفتند، موجب مصدومیت دو نفر از جمله پسری 13 ساله شدند و خسارات زیادی به بار آوردند. اما این حادثه وحشتناک چطور اتفاق افتاد؟
15 آذر 1398
شناسه : 27466
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
http://hadese24.ir/news/27466
1329+
بالا
شامگاه پنج شنبه اشرار مسلح با حمله به قهوه خانه ای در منطقه مسعودیه جان یک نفر را گرفتند، موجب مصدومیت دو نفر از جمله پسری 13 ساله شدند و خسارات زیادی به بار آوردند. اما این حادثه وحشتناک چطور اتفاق افتاد؟

حادثه 24 - شامگاه پنج شنبه اشرار مسلح با حمله به قهوه خانه ای در منطقه مسعودیه جان یک نفر را گرفتند، موجب مصدومیت دو نفر از جمله پسری 13 ساله شدند و خسارات زیادی به بار آوردند. اما این حادثه وحشتناک چطور اتفاق افتاد؟

به گزارش حادثه 24 سرهنگ جلیل موقوفه ای جانشین رئیس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی پلیس پایتخت در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت حدود ساعت ۲۰ و ۱۵ امشب خبری مبنی بر تیراندازی توسط سرنشینان یک دستگاه خودرو به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام که سریعا عوامل کلانتری  مسعودیه در محل حضور پیدا کرده‌اند.

 وی افزود در بررسی های میدانی صورت گرفته مشخص شد که  سرنشینان یک دستگاه خودرو پژو پارس سفید رنگ که فاقد پلاک در خیابان اسلام آباد منطقه مسگرآباد به سمت  قهوه خانه ای در این منطقه با یک قبضه سلاح کلاشینکف اقدام به تیراندازی  و با قمه و شمشیر حمله کرده اند.

 سرهنگ موقوفه ای  عنوان داشت در طی این حادثه یک نفر  راننده خودرو به دلیل اصابت گلوله به ناحیه سرش در دم فوت و همچنین مرد حدودا ۲۵  ساله که در قهوه خانه حضور داشته از ناحیه شکم و نیز یک پسر بچه ۱۳ ساله از ناحیه دست و پا هدف گلوله فرد مهاجم قرار می‌گیرند که با هماهنگی صورت گرفته به بیمارستان انتقال داده میشوند .

وی افزود در بررسی میدانی شاهدان اعلام داشته اند که تعداد۳ یا  ۴ نفر  سرنشین یک دستگاه خودرو پژو پارس سفید رنگ با اسلحه کلاش و همچنین با شمشیر و قمه اقدام به حمله به سمت قهوه خانه کردند .

سرهنگ موقوفه ای با اشاره به اینکه در این حادثه تعداد ی خودرو نیز دچار آسیب شدند و احتمالا این اقدام با هدف انتقام جویی توسط مهاجمان صورت گرفته است، اعلام داشت افراد مهاجم که از اراذل و اوباش هستند شناسایی و دستگیری آنها بطور جد در دستور کار پلیس قرار دارد.

ارسال نظر