زمان مطالعه: 2 دقیقه

اشرار شهرری در دام پلیس افتادند

رئیس کلانتری ۱۳۱ شهر ری از دستگیری ۴ عامل نزاع دسته جمعی در این منطقه خبر داد.
13 آذر 1398
شناسه : 27437
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
http://hadese24.ir/news/27437
633+
بالا
رئیس کلانتری ۱۳۱ شهر ری از دستگیری ۴ عامل نزاع دسته جمعی در این منطقه خبر داد.

حادثه 24 - رئیس کلانتری ۱۳۱ شهر ری از دستگیری ۴ عامل نزاع دسته جمعی در این منطقه خبر داد.

سرهنگ پرویز حسینی فر رئیس کلانتری ۱۳۱ شهر ری گفت: در شامگاه یازدهم آذرماه وقوع یک فقره نزاع دسته جمعی توسط ۴ جوان شرور با استفاده از سلاح سرد در محدوده خیابان صالحی به کلانتری شهر ری اعلام شد و بلافاصله تیم عملیات کلانتری برای دستگیری متهمان وارد عمل شدند.

کلانتر محله شهر ری عنوان کرد: یا حضور ماموران در محل و مشاهده درگیری بین چهار جوان بلافاصله برای دستگیری متهمان وارد عمل شدند و موفق شدند ۳ تن از افراد شرور را دستگیر، ولی یکی از متمهان با استفاده از خودروی که در همان نزدیکی پارک کرده بود، از محل گریخت.

وی با اشاره به اینکه پلاک انتظامی خودروی متهم به کلیه کلانتری‌های اعلام شد، عنوان کرد: تعقیب متهم چهارم پرونده توسط سایر تیم گشت انتظامی منطقه آغاز و ماموران گشت کلانتری ۱۷۲ عبدالعظیم موفق شدند خودروی پژو پارس سفید رنگ متهم را در گشت زنی‌های هدفمند مشاهده کند و بلافاصبه دستور ایست و توقف آن را صادر کردند.

رئیس کلانتری شهر ری با اشاره به اینکه متهم با دیدن گشت انتظامی کلانتری عبدالعظیم به سرعت افزود و سعی می‌کرد با حرکت‌های مخاطره آمیز از محل فرار گند، اظهار داشت: هنگام فرار متهم به ۳ خودروی پارک شده در کنار خیابان آسیب رساند. در نهایت ماموران برای جلوگیری از ورود خسارت بیشتر در یک عملیات ضربتی موفق شدند خودروی متهم را متوقف و متهم را قبل از متواری شدن دستگیر کنند.

این مقام پلیسی با بیان اینکه مالکان خودرو‌ها شناسایی و هر سه مالک از متهمان شکایت کردند، ادامه داد: این ۴ شرور پس از تحقیقات تکمیلی در اختیار مقام قضائی قرار گرفتند.

ارسال نظر