زمان مطالعه: 3 دقیقه

جزئیات تازه از آزار و اذیت پسر نوجوان در پاکدشت

حکم سنگین زندان و شلاق پسر جوان که در آزار شیطانی دوست نوجوانش گناهکار شناخته شده است در دیوان عالی کشور شکسته شد.
22 آبان 1398
شناسه : 26920
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/26920
2303+
بالا
حکم سنگین زندان و شلاق پسر جوان که در آزار شیطانی  دوست نوجوانش گناهکار شناخته شده است در دیوان عالی کشور شکسته شد.

حادثه 24 - حکم سنگین زندان و شلاق پسر جوان که در آزار شیطانی  دوست نوجوانش گناهکار شناخته شده است در دیوان عالی کشور شکسته شد.

رسیدگی به این پرونده با شکایت یک پسر نوجوان به نام مهیار آغاز شد که همراه پدرش به پلیس آگاهی پاکدشت رفته بود . وی از دو پسر جوان به نام های امین ، شاهین و یک پسر نوجوان به نام باربد شکایت کرد .

مهیار گفت : من از مدتی قبل باربد را می شناختم و با او دوست بودم .دیروز در خیابان بودم که باربد به همراه دو پسر جوان که آن ها را هم از قبل می شناختم سراغم آمدند  و از من خواستند تا همراهشان به جایی بروم . باربد و امین مرا سوار موتور کردند و شاهین هم با موتور خودش دنبال ما آمد .آن ها مرا به حاشیه پاکدشت بردند و خواستند آزارم دهند که مقاومت کردم ولی با تهدید مرا  آزار دادند.

 با این شکایت، وی به پزشکی قانونی معرفی شد و کارشناسان آزار و اذیت مهیار را تایید کردند.

به این ترتیب سه جوان شیطان صفت ردیابی و بازداشت شدند و به جرم سیاه شان اعتراف کردند.

این سه پسر در شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی کیخواه و با حضور یک قاضی مستشار به آدم ربایی، آزار و اذیت  پسرنوجوان و سرقت گوشی تلفن همراه وی اعتراف و از خود دفاع کردند.

در پایان جلسه، قضات امین را به خاطر آدم ربایی به ۱۵ سال زندان، به دلیل سرقت به هفت سال  زندان و ۷۴ ضربه شلاق محکوم کردند. شاهین نیز به ۱۵ سال زندان محکوم شد و قضات باربد را به خاطر این که هنوز به سن قانونی نرسیده است و هنگام ارتکاب جرم نوجوان بود به پنج سال زندان محکوم کردند .

سه فرد شیطان صفت همچنین به خاطر آزار و اذیت پسر نوجوان به 100ضربه شلاق محکوم شدند.

حکم صادر شده در دیوان عالی کشور تحت رسیدگی قرار گرفت و  قضات دیوان عالی کشور حکم امین و باربد را تایید کردند اما حکم شاهین شکسته شد.

 قضات دیوان اعلام کردند  با توجه به این که رئیس باند شیاطین با موتوری جداگانه مهیار را تعقیب کرده لازم است وی بار دیگر در دادگاه محاکمه شود تا روشن شود جرم  اش مشارکت یا معاونت در آدم ربایی بوده است ؟

از این رو، قرار است شاهین بار دیگر محاکمه شود.

ارسال نظر