زمان مطالعه: 2 دقیقه

کلاهبرداری ۲۰ میلیاردی با ترفند تاسیس مرکز درمانی در آمل

فرمانده انتظامی استان مازندران از دستگیری فردی که به بهانه تاسیس یک مرکز درمانی در شهرستان آمل اقدام به کلاهبرداری ۲۰ میلیارد ریالی کرده بود، خبر داد.
11 آبان 1398
شناسه : 26632
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/26632
2273+
بالا
فرمانده انتظامی استان مازندران از دستگیری فردی که به بهانه تاسیس یک مرکز درمانی در شهرستان آمل اقدام به کلاهبرداری ۲۰ میلیارد ریالی کرده بود، خبر داد.

حادثه 24 - فرمانده انتظامی استان مازندران از دستگیری فردی که به بهانه تاسیس یک مرکز درمانی در شهرستان آمل اقدام به کلاهبرداری ۲۰ میلیارد ریالی کرده بود، خبر داد.

سردار سید محمود میرفیضی  گفت: در پی کسب خبری مبنی بر این که فردی با بهانه تاسیس یک مرکز درمانی در شهرستان آمل و وعده جذب کادر درمانی و کارکنان این مجموعه از شهروندان کلاهبرداری کرده است، موضوع در دستور کار پلیس امنیت عمومی آن شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان مازندران، افزود: متهم با انعقاد قرارداد با برخی از پزشکان و توجیه تهیه ملزومات، انجام امور اداری و وعده استخدام به بیش از ۱۰۰ نفر مبالغی را از این افراد دریافت کرده و متواری شده است.

سردار میرفیضی، خاطرنشان کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های به عمل آمده متهم در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر و در بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به ۲۰ میلیارد ریال کلاهبرداری از مال باختگان اعتراف کرد.

وی از کشف مقادیر قابل توجهی اسناد جعلی از مخفیگاه متهم خبر داد و اظهار داشت: این کلاهبردار حرفه‌ای پس از تشکیل پرونده با قرار صادره از سوی مرجع قضائی روانه زندان شد.

فرمانده انتظامی استان مازندران از مردم خواست: قبل از انعقاد هرگونه قرارداد و پرداخت هرگونه وجه به افرادی که به بهانه‌های مختلف سعی در شراکت با آنان را دارند، حتما از طریق مراجع قانونی از اصالت و صحت ادعای آنان آگاهی پیدا کرده و در صورت مواجهه با موارد مشکوک مراتب را به مراجع قضائی و انتظامی اطلاع دهند.

ارسال نظر