زمان مطالعه: 2 دقیقه

برادر بی رحم خواهرش را با چاقو کشت

برادری که خواهر 14 ساله خود را در یکی از روستاهای شهرستان خنداب به قتل رسانده بود، ‌ساعتی پس از ارتکاب قتل دستگیر شد.
23 مهر 1398
شناسه : 26291
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/26291
4325+
بالا
برادری که خواهر 14 ساله خود را در یکی از روستاهای شهرستان خنداب به قتل رسانده بود، ‌ساعتی پس از ارتکاب قتل دستگیر شد.

حادثه 24 - برادری که خواهر 14 ساله خود را در یکی از روستاهای شهرستان خنداب به قتل رسانده بود، ‌ساعتی پس از ارتکاب قتل دستگیر شد.

سرهنگ عبدالرضا جودکی  فرمانده انتظامی شهرستان خنداب در بیان جزئیات این خبر گفت: شب گذشته گزارشی از یک مورد درگیری خانوادگی در یکی از روستاهای شهرستان خنداب به مرکز فوریت‌های پلیس 110 اعلام شد و بلافاصله تیمی از ماموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود:‌ در تحقیقات انجام شده مشخص شد که برادری به علت برخی اختلافات خانوادگی، خواهر 14 ساله خود را با سلاح سرد مجروح کرده و فرد مصدوم بلافاصله به مرکز درمانی انتقال داده شده ولی ساعتی بعد از انتقال به بیمارستان به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست داده است.

جودکی تصریح کرد:‌ با توجه به فرار قاتل،‌ بلافاصله برنامه‌ریزی عملیاتی پلیس برای دستگیری او آغاز شد و ساعتی بعد این فرد در منزل یکی از بستگانش دستگیر و برای تکمیل تحقیقات به یگان انتظامی انتقال یافت.

فرمانده انتظامی شهرستان خنداب با اشاره به اعتراف متهم به قتل خواهرش به علت برخی اختلافات خانوادگی گفت: در این خصوص پرونده‌ای تشکیل شده و در حال سیر مراحل قانونی است.

ارسال نظر