زمان مطالعه: 2 دقیقه

اشرار تهرانپارس دستگیر شدند / تخریب خودروهای پارک شده در حالت غیرطبیعی

رئیس کلانتری 126 تهرانپارس از دستگیری دو نفر در رابطه با شرارت در محدوده این کلانتری خبر داد و گفت: تلاش برای دستگیری متهم سوم نیز جریان دارد.
21 مهر 1398
شناسه : 26211
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/26211
2296+
بالا
رئیس کلانتری 126 تهرانپارس از دستگیری دو نفر در رابطه با شرارت در محدوده این کلانتری خبر داد و گفت: تلاش برای دستگیری متهم سوم نیز جریان دارد.

حادثه 24 - رئیس کلانتری 126 تهرانپارس از دستگیری دو نفر در رابطه با شرارت در محدوده این کلانتری خبر داد و گفت: تلاش برای دستگیری متهم سوم نیز جریان دارد.

سرهنگ مجید عسگری نیا با اعلام این خبر بیان داشت: جمعه شب در پی تماس های مکرر شهروندان با پلیس 110 مبنی بر شرارت سه نفر اراذل در محدوده کلانتری تهرانپارس، بلافاصله عوامل گشت در محل حاضر شدند و سه نفر را مشاهده کردند که با حالتی غیر طبیعی اقدام به تخریب خودروهای پارک شده کنار خیابان با استفاده از چوب و چماق می کردند.

وی ادامه داد: دو نفر از این افراد، که هنگام حضور پلیس در محل نیز با فریاد کشیدن برای شهروندان و همسایه ها ایجاد مزاحمت می کردند در حال تخریب و شکستن شیشه یک بوتیک خیلی سریع دستگیر شدند اما یک نفرشان قبل از دستگیری توسط پلیس، اقدام به فرار با استفاده از خودروی سانتافه که فاقد پلاک بود کرد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: عوامل گشتی کلانتری این دو نفر را دستگیر و به کلانتری منتقل کردند که مشخص شد یکی از آنها که سابقه دار و ساکن جنوب تهران است، سه سال پیش به دلیل شرارت و شرب خمر دستگیر شده و بعد از تحمل دو سال حبس، دوباره بعد از آزادی از زندان اقدامات مجرمانه خود را از سر گرفته است.

وی در ادامه افزود: نفر دوم نیز دوست این فرد و ساکن شرق تهران است که با متهم اول همیشه در این محدوده قرار ملاقات می گذاشت و با دستگیری این دو متهم، تلاش برای شناسایی و دستگیری متهم دیگر پرونده نیز جریان دارد.

بنابراین گزارش، در انتها متهمان برای سیر مراحل قانونی پرونده به مقام محترم قضائی معرفی شد.

ارسال نظر