زمان مطالعه: 3 دقیقه

سرقت 70 میلیون طلا و جواهرات زن سالخورده با تهدید او به مرگ

رئیس کلانتری 170 کهریزک از دستگیری یکی از سارقان طلاهای پیرزنی خبر داد که با ورود به عنف و تهدید با سلاح سرد ، طلاهای پیرزنی را سرقت کرده بودند.
20 مهر 1398
شناسه : 26192
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/26192
2291+
بالا
رئیس کلانتری 170 کهریزک از دستگیری یکی از سارقان طلاهای پیرزنی خبر داد که با ورود به عنف و تهدید با سلاح سرد ، طلاهای پیرزنی را سرقت کرده بودند.

حادثه 24 - رئیس کلانتری 170 کهریزک از دستگیری یکی از سارقان طلاهای پیرزنی خبر داد که با ورود به عنف و تهدید با سلاح سرد ، طلاهای پیرزنی را سرقت کرده بودند. 

سرهنگ ابراهیم شریفی مقدم در تشریح این خبر، بیان داشت: طی تماس تلفنی تعدادی از همسایه های پیرزنی با مرکز فوریت های پلیسی 110، وقوع یک فقره درگیری بین پیر زنی با مرد جوانی در ساختمان مسکونی ای در محدوده کلانتری 170 کهریزک اعلام شد و ماموران در اسرع وقت، به نشانی اعلامی اعزام شدند. 

وی اظهار کرد: پس از حضور ماموران در محل، جوانی 25 ساله را مشاهده شد که از پنجره ساختمان به پایین پرید و بعد از آن، 2 نفر دیگر هم از در ساختمان خارج شدند که با اقدام سریع ماموران یکی از متهمان دستگیر ولی 2 متهم دیگر که تعدادی ابزار و ادواتی را به زمین پرتاب می کردند از محل گریختند. 

این مقام انتظامی گفت: با حضور ماموران در محل، پیر زنی به ماموران مراجعه و اظهار داشت: در داخل منزلم در حال استراحت بودند که 3 جوان با شکستن پنجره پشتی وارد ساختمان شدند و از من خواستند که کلیه طلا و جواهراتم را به آنها بدهم ولی در ابتدا مقاومت کردم ولی سارقان با تهدید سلاح سرد کلیه طلا و جواهراتم را سرقت و از محل گریختند. 

وی با اشاره به اینکه ارزش ریالی طلاهای سرقتی 70 میلیون تومان می باشد، ادامه داد: با تماس به موقع شهروندان با ماموران پلیس و همچنین حضور سریع و به موقع ماموران این کلانتری در محل، یکی از متهمان دستگیر شد و دستگیری 2 متهم دیگر در دستور کار قرار دارد.

کلانتر محله کهریزک با بیان اینکه در بازرسی از متهم طلاهای سرقتی کشف شد، گفت: با تنظیم صورتجلسه ای اموال سرقتی تحویل پیر زن شد.

این مقام انتظامی در انتها گفت: شهروندان در صورت مشاهده هر مورد مشکوک یا هر موضوعی که نیاز به حضور پلیس دارد سریعا با شماره 110 سامانه پلیسی تماس بگیرند.

ارسال نظر