زمان مطالعه: 4 دقیقه

قتل خونین شوهر با همدستی پسردایی

تحقیقات کارآگاهان اداره‌دهم پلیس‌آگاهی تهران از زنی که متهم است با همدستی پسردایی‌اش، شوهر خود را به قتل رسانده‌است در جریان است.
20 مهر 1398
شناسه : 26177
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/26177
2306+
بالا
تحقیقات کارآگاهان اداره‌دهم پلیس‌آگاهی تهران از زنی که متهم است با همدستی پسردایی‌اش، شوهر خود را به قتل رسانده‌است در جریان است.

حادثه 24 - تحقیقات کارآگاهان اداره‌دهم پلیس‌آگاهی تهران از زنی که متهم است با همدستی پسردایی‌اش، شوهر خود را به قتل رسانده‌است در جریان است.

ساعت ۲۰:۵۵ شامگاه پنج‌شنبه ۱۸‌مهرماه بود که مأموران کلانتری‌۱۰۳ گاندی از مرگ مشکوک مردی افغان در خانه‌اش با خبر و در محل حاضر شدند. همسر وی که پلیس را از ماجرا باخبر کرده‌بود، گفت: ساعتی قبل من همراه بچه‌هایم راهی شهر ری شدیم تا به بستگانم سرکشی کنم. لحظاتی قبل وقتی وارد خانه شدم، دیدم که شوهرم خوابیده است. چندبار صدایش زدم، اما جواب نداد. بعد متوجه شدم که او سکته کرده و فوت شده است. بعد از تأیید فوت مرد جوان از سوی کارشناسان اورژانس مأموران پلیس در تن‌پیمایی جسد متوجه آثار کبودی روی گردن وی شدند و احتمال دادند که مرد جوان به قتل رسیده‌باشد، بنابراین قاضی غلامی، بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی و کارآگاهان اداره‌دهم پلیس‌آگاهی را از ماجرا با خبر کردند. در اولین گام کارشناسان پزشکی قانونی پس از معاینه جسد در محل تأیید کردند که وی براثر فشار بر عناصر حیاتی گردن به کام مرگ رفته است، بنابراین پرونده با موضوع قتل عمد تشکیل شد و تحقیقات در این باره ادامه پیدا کرد. کارآگاهان در بازرسی خانه متوجه شدند که حادثه مرگبار از سوی فردی آشنا رقم خورده است؛ چراکه قفل‌های در سالم است و هیچ سرقتی هم از محل انجام نشده‌است. پس از انتقال جسد به پزشکی قانونی کارآگاهان از چند مرد افغان که در همسایگی مقتول کار می‌کردند تحقیق کردند، اما از آنجا که مدارکی علیه آن‌ها موجود نبود همگی آزاد شدند. سپس همسر مقتول به عنوان مظنون اصلی مورد تحقیق قرار گرفت. او گفت: من با شوهرم مشکلی نداشتم و به کسی هم در این باره مظنون نیستم. در شاخه دیگری از تحقیقات کارآگاهان بررسی‌تماس‌های همسر مقتول متوجه شدند که او از مدتی قبل با پسردایی‌اش ارتباط داشته‌است. زن جوان گفت: از یکسال قبل بود که با پسردایی‌ام ارتباط دارم. او به من ابراز علاقه کرده و پیشنهاد داده بود که با هم ازدواج کنیم و برای این کار باید شوهرم را از سر راه برداریم که من قبول نکردم و نمی‌دانم که آیا او مرتکب قتل شده است یا فردی دیگری شوهرم را کشته‌است. بررسی‌ها در این باره جریان داشت تا اینکه کارآگاهان مرد جوان را بازداشت کردند. او در بازجویی‌ها اتهام قتل را انکار کرد و گفت که در جریان قتل نقش نداشته است. او در مقابل تصاویر خود در دوربین‌های مداربسته هم سکوت کرد. براساس این گزارش به دستور بازپرس غلامی تحقیقات بیشتر از زن و مرد مظنون در اداره دهم پلیس‌آگاهی تهران جریان دارد.

ارسال نظر