زمان مطالعه: 3 دقیقه

اپراتور 110 منجی ۲ نفر از مرگ حتمی شد

فرمانده انتظامی استان لرستان از نجات ۲ نفر از مرگ حتمی توسط کاربر ۱۱۰ خبرداد.
17 مهر 1398
شناسه : 26141
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/26141
2152+
بالا
فرمانده انتظامی استان لرستان از نجات ۲ نفر از مرگ حتمی توسط کاربر ۱۱۰ خبرداد.

حادثه 24 - فرمانده انتظامی استان لرستان از نجات ۲ نفر از مرگ حتمی توسط کاربر ۱۱۰ خبرداد.

سردارحاجی محمد مهدیان نسب گفت:شب گذشته فردی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفته و با صدایی لرزان و مضطرب بیان می‌دارد که ما برای تفریح و ماهیگیری به کنار رودخانه ویسیان آمده ایم و از یک ساعت پیش بر اثر تغییر شرایط جوی و بروز جزر و مد سطح آب رودخانه بالا آمده و ما از ترس اینکه غرق نشویم به داخل ماشین آمده ایم، ولی آب، ماشین را فرا گرفته و اگر دیر به دادمان برسید خفه می‌شویم.

وی در ادامه گفت:کاربر وظیفه شناس و هوشیار ۱۱۰ بلافاصله خبر دریافتی را به نیروی انتظامی شهرستان چگنی اعلام نموده و همچنین طی تماس با جمعیت هلال احمر و آتش نشانی موضوع را با آن‌ها در میان گذاشته و پس از آن خود با افراد گرفتار شده در رودخانه تماس می‌گیرد و آنان را به حفظ خونسردی و آرامش فرا خوانده و می‌گوید نگران نباشید نیرو‌های انتظامی و امدادی برای نجات شما حرکت کرده اند و به زودی به شما ملحق می‌شوند.

این مقام ارشد انتظامی اظهار داشت:در پیگیری‌های بعدی که توسط سر تیم و کاربر ۱۱۰ به عمل آمد محرز شد ۲ نفر مرد گرفتار شده در رودخانه ویسیان توسط نیرو‌های انتظامی و امدادی و همچنین نیرو‌های آتش نشانی نجات یافته و خودروی شخصی آنان نیز از آب خارج شده است.

مهدیان نسب در ادامه تصریح کرد:کاربران مرکز فوریت‌ها پلیسی ۱۱۰ در مواقع ضروری پای از انجام وظیفه فراتر نهاده و با انجام خدمات نوعدوستانه و مشاوره‌ای مانع از بروز آسیب‌های جدی به امدادخواهان می‌شوند.

فرمانده انتظامی لرستان در پایان به شهروندان توصیه کرد:در صورت داشتن هرگونه نیاز پلیسی با مرکز فویت‌های پلیس ۱۱۰ تماس بگیرید.

ارسال نظر