زمان مطالعه: 3 دقیقه

کودک ربوده شده در شیرخوارگاه آمنه پیدا شد

کودک چهار ساله که توسط مرد موتورسواری ربوده شده بود بعد از دو روز توسط یک رهگذر در خیابان پیدا و تحویل شیرخوارگاه شد.
14 مهر 1398
شناسه : 26025
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/26025
2552+
بالا
کودک چهار ساله که توسط مرد موتورسواری ربوده شده بود بعد از دو روز توسط یک رهگذر در خیابان پیدا و تحویل شیرخوارگاه شد.

حادثه 24 - کودک چهار ساله که توسط مرد موتورسواری ربوده شده بود بعد از دو روز توسط یک رهگذر در خیابان پیدا و تحویل شیرخوارگاه شد.

پنجشنبه 9 مهر مردی افغانستانی به پلیس رفت و از ربوده شدن پسر 4 ساله‌اش خبر داد. او گفت: من دو بار ازدواج کرده‌ام و حاصل این ازدواج 11 فرزند است. کوچک‌ترین فرزندم امروز در کوچه در منطقه عبدل‌آباد بازی می‌کرد که ناپدید شد. از اهالی و افرادی که در محل بودند سراغ احسان - پسرم- را گرفتم که آنها به من گفتند مرد موتورسواری او را با خود برده است. پسرم پای چپش می‌لنگد و نمی‌تواند براحتی راه برود.

با شکایت این مرد تحقیقات برای یافتن پسر 4 ساله به دستور بازپرس شعبه نهم دادسرای امور جنایی تهران آغاز شد. در حالی که بررسی‌ها برای یافتن کودک ادامه داشت، ساعاتی بعد زن جوانی با پلیس تماس گرفت و گفت: برای خرید به بازار میوه و تره بار رفته بودم که مرد جوانی را با یک کودک 4 یا 5 ساله دیدم پای چپ کودک می‌لنگید و بشدت گریه می‌کرد اما مرد جوان به زور او را با خود می‌برد. به مرد جوان گفتم: این بچه خودت است؟ گفت: «بله! می‌خواهم پسرم را به دکتر ببرم.» اما رفتارش مشکوک بود به‌همین خاطر تصمیم گرفتم موضوع را به پلیس خبر دهم.

تحقیقات برای یافتن احسان ادامه داشت تا اینکه دو روز بعد مسئولان شیرخوارگاه آمنه در تماس با پلیس اعلام کردند ساعاتی قبل مرد میانسالی کودکی را به شیرخوارگاه آورده که مشخصاتش با احسان شباهت زیادی دارد. بدین ترتیب مأموران راهی شیرخوارگاه شده و احسان را شناسایی کردند.

بررسی‌ها نشان می‌داد مرد رهگذری در حالی که احسان در خیابان رها شده بود او را پیدا کرده و به شیرخوارگاه آمنه تحویل داده است. با پیدا شدن کودک و پس‌از هماهنگی با بازپرس سهرابی از شعبه نهم دادسرای امور جنایی تهران، احسان تحویل خانواده‌اش شد. تحقیقات برای شناسایی مرد موتور سوار به دستور بازپرس جنایی ادامه دارد.

ارسال نظر