زمان مطالعه: 2 دقیقه

دعوای هافبک چلسی با راننده تاکسی به خاطر چیپس!

هافبک چلسی به خاطر دعوای عجیب با یک راننده تاکسی دیرتر از بازیکنان دیگر به فرودگاه رسید ولی به همراه تیمش به فرانسه سفر کرد.
10 مهر 1398
شناسه : 25968
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/25968
2091+
بالا
هافبک چلسی به خاطر دعوای عجیب با یک راننده تاکسی دیرتر از بازیکنان دیگر به فرودگاه رسید ولی به همراه تیمش به فرانسه سفر کرد.

حادثه 24 -  هافبک چلسی به خاطر دعوای عجیب با یک راننده تاکسی دیرتر از بازیکنان دیگر به فرودگاه رسید ولی به همراه تیمش به فرانسه سفر کرد.

قبل از سفر چلسی به فرانسه برای برگزاری بازی با تیم لیل، اتفاق عجیبی در اردوی تیم لندنی رخ داد. راس بارکلی هافبک چلسی با راننده انگلیسی به مشاجره پرداخت. این راننده بارکلی را متهم کرد که در صندلی عقب چیپس ریخته است و پلیس مجبور شد وارد عمل شود و او را اسکورت کند.

فرانک لمپارد واکنش سریع به این موضوع داشت و اعلام کرد راس بارکلی حرکت آماتورگونه ای برخورد کرده است و شب قبل از بازی در لیگ قهرمانان نباید تا آن ساعت بیرون باشد که چنین اتفاقاتی برای او رخ دهد. تمام بازیکنان جوان دیگر تیم باید بدانند که چه مسئولیتی در تیم دارند و من اجازه نمی‌دهم چنین رفتارهایی روی بازیکنان تیم تاثیر داشته باشد.

چلسی باید در حالی برابر لیل فرانسه به میدان برود که بارکلی نیز در بین بازیکنان برای این سفر دیده می‌شود. آبی‌های لندن در بازی اول خانگی خود در این رقابت‌ها برابر والنسیا با یک گل تن به شکست دهند تا چاره‌ای برای کسب برد در این دیدار نداشته باشند.

ارسال نظر