زمان مطالعه: 3 دقیقه

تجاوز به دختران به بهانه پرسیدن آدرس / متهم با تهدید چاقو طعمه هاش را پشت شمشادها می برد

پسر شیطان صفت به بهانه پرسیدن آدرس دختران را فریب داده و با تهدید چاقو آن‌ها را داخل شمشاد‌ها مورد آزار و اذیت قرار می‌داد.
30 شهریور 1398
شناسه : 15596
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/15596
3100+
بالا
پسر شیطان صفت به بهانه پرسیدن آدرس دختران را فریب داده و با تهدید چاقو آن‌ها را داخل شمشاد‌ها مورد آزار و اذیت قرار می‌داد.

حادثه 24 - پسر شیطان صفت به بهانه پرسیدن آدرس دختران را فریب داده و با تهدید چاقو آن‌ها را داخل شمشاد‌ها مورد آزار و اذیت قرار می‌داد.

سوم شهریور‌امسال بود که دختر جوانی سراسیمه به اداره پلیس رفت و از پسر شیطان صفتی به اتهام آزار شکایت کرد. شاکی که دختر ۲۰‌ساله‌ای به نام شیرین بود، توضیح داد: کارمند شرکت خصوصی در حوالی یوسف‌آباد هستم. ساعت‌۸ صبح در حوالی یکی از خیابان‌های بزرگراه کردستان از تاکسی پیاده‌شدم و به طرف محل کارم به راه افتادم. هنوز مسافت زیادی را طی نکرده بودم که پسر جوانی در حالی که کاغذی در دست داشت از داخل شمشاد‌های کنار خیابان بیرون آمد و برای پرسیدن آدرس به من نزدیک شد. پسر ناشناس ناگهان چاقویی زیر گلویم گذاشت و مرا به زور به داخل شمشاد‌ها برد که از ترس بی‌هوش شدم. وقتی به هوش آمدم متوجه شدم پسر شیطان صفت به من تعرض کرده و از محل گریخته است. با این شکایت تیمی از کارآگاهان پلیس‌آگاهی به دستور بازپرس دادسرای امور جنایی تهران برای شناسایی متهم وارد عمل شدند. همزمان با ادامه تحقیقات مأموران با شکایت مشابهی روبه‌رو شدند که حکایت از این داشت پسر شیطان صفت در حوالی همان محل به بهانه پرسیدن آدرس قصد تعرض به دختر جوانی داشته‌است، اما دختر جوان از دام او فرار کرده است. پس از آن مأموران با چهره‌نگاری از متهم تحقیقات گسترده‌ای را برای شناسایی وی آغاز کردند تا اینکه به پسر میوه فروشی در همان نزدیکی که شباهت زیادی با متهم داشت، مشکوک شدند. مأموران پس از شناسایی متهم از سوی شاکی‌ها، وی را به عنوان مظنون حادثه بازداشت کردند.

متهم در بازجویی‌ها جرم خود را انکار کرد، اما با توجه به شواهد و مدارک، وی برای تحقیقات بیشتر به دستور بازپرس جنایی در اختیار کارآگاهان پلیس‌آگاهی قرار گرفت.

ارسال نظر