زمان مطالعه: 3 دقیقه

همسرکشی در دشتستان / زنی که با همدستی۲ برادرش همسرش را کشته بود دستگیر شد

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان دشتستان گفت: زنی که با همدستی۲ برادر خود و یک نفر دیگر همسرش (تبعه افغانستان) را به قتل رسانده بود دستگیر شد.
23 شهریور 1398
شناسه : 15428
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/15428
2611+
بالا
سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان دشتستان گفت: زنی که با همدستی۲ برادر خود و یک نفر دیگر همسرش (تبعه افغانستان) را به قتل رسانده بود دستگیر شد.

حادثه 24 - سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان دشتستان گفت: زنی که با همدستی۲ برادر خود و یک نفر دیگر همسرش (تبعه افغانستان) را به قتل رسانده بود دستگیر شد.

سرهنگ فرامرز ملکوتی روز شنبه در جمع خبرنگاران افزود: ۱۶ شهریور امسال در پی اعلام واژگونی یک دستگاه موتورسیکلت و فوت سرنشین آن در جاده امامزاده ابراهیم که یک مرد تبعه افغانستان بود، به لحاظ مشکوک بودن صحنه تصادف علاوه بر عوامل پلیس راه، کارآگاهان پلیس آگاهی دشتستان در محل حضور یافتند.

وی بیان کرد: در بررسی‌های اولیه به نظر می‌رسید فرد فوت شده در اثر تصادف جان داده است، اما کارآگاهان پلیس آگاهی با دقت نظر و تیزبینی اطلاعات لازم را  در محل حادثه برای بررسی‌های کارشناسی جمع‌آوری کردند.

ملکوتی ادامه داد: در نتیجه بررسی‌های کارشناسی و اطلاعات دقیق میدانی مشخص شد فرد فوت شده در نقطه‌ای دیگر به قتل رسیده و قاتل یا قاتلان برای منحرف کردن مسیر تحقیقات جنایی صحنه تصادف و واژگونی موتورسیکلت را ترتیب داده‌اند که کارآگاهان پلیس آگاهی با تحقیق‌های میدانی به همسر مقتول و ۲ برادر او مظنون شدند.

وی عنوان کرد: همسر مقتول در بازجویی‌ها و تحقیقات علاوه بر اعتراف به بزه انتسابی اقرار داشت به دلیل اختلاف‌های خانوادگی همسر خود را با همدستی ۲ برادر خود و یک نفر دیگر با ضربه‌های چاقو به قتل رساندند.

سرپرست فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان گفت: همسر مقتول به همراه ۲ برادر خود پس از اقرار به قتل و تکمیل تحقیق‌ها برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

او عنوان کرد: ماموران پلیس یکی دیگر از افراد مرتبط با این قتل که اکنون متواری است را شناسایی کرده که تلاش برای دستگیری وی ادامه دارد.

ارسال نظر