زمان مطالعه: 3 دقیقه

مرد عنکبوتی با 35 میلیارد ریال سرقت به دام افتاد

فرمانده انتظامی شهرستان آمل گفت: سارق حرفه‌ای که به صورت تک روی در تقلید از حرکات مرد عنکبوتی از طبقات غیر هم کف ساختمان‌ها و اماکن سرقت می‌کرد دستگیر شد.
11 شهریور 1398
شناسه : 15173
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/15173
2598+
بالا
فرمانده انتظامی شهرستان آمل گفت: سارق حرفه‌ای که به صورت تک روی در تقلید از حرکات مرد عنکبوتی از طبقات غیر هم کف ساختمان‌ها و اماکن سرقت می‌کرد دستگیر شد.

حادثه 24 - فرمانده انتظامی شهرستان آمل گفت: سارق حرفه‌ای که به صورت تک روی در تقلید از حرکات مرد عنکبوتی از طبقات غیر هم کف ساختمان‌ها و اماکن سرقت می‌کرد دستگیر شد.

 سرهنگ نعمت الله آزادی فرمانده انتظامی شهرستان آمل گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در شهرستان آمل، موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

او افزود: کارآگاهان و کارشناسان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی آمل با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی با بررسی فنی صحنه‌های سرقت، موفق به شناسایی متهم شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل گفت: با هماهنگی قضائی متهم که غیر بومی بوده در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه در یکی از استان‌های همجوار دستگیر و در بازجوئی‌های به عمل آمده تاکنون به ۴۷ فقره سرقت منزل و اماکن خصوصی در شهرستان آمل اعتراف کرد.

سرهنگ آزادی گفت: در این عملیات پلیسی مقادیر قابل توجهی اموال مسروقه به ارزش ۳۵ میلیارد ریال از مخفیگاه متهم کشف و این فرد پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

 فرمانده انتظامی شهرستان آمل با اشاره به این که متهم به سرقت به صورت تک روی در تقلید از حرکات مرد عنکبوتی از طبقات غیر هم کف ساختمان ها و اماکنی سرقت می کرد ،از مردم خواست: منازل خود را به انواع تجهیزات حفاظتی و ایمنی ضد سرقت مجهز کرده و در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را سریعاٌ به پلیس ۱۱۰ اعلام کنند.

دیدگاه ها
  • بی نام
    11 شهریور 1398
    تنها راه مقابله با دزدانی که از درب وارد میشن، نصب قفل هوشمند ضد دیلم گاردمن هستش که بدون هیچ اما و اگری، ورود دزدان از درب را غیر ممکن میکنه و نصب حفاظ ضد دیلم مقابل بالکن، نورگیر، پاسیو و پنجره ها

    پاسخ

پاسخ به :
= 5-4
ارسال نظر