زمان مطالعه: 3 دقیقه

حرف های شنیدنی برادر امام جمعه کازرون / قاتل ذره ای ابراز پشیمانی نکرد

برادر امام‌جمعه کازرون گفت: قاتل ذره‌ای از عملکرد خود اظهار ندامت نکرد و تا پای چوبه دار هم گفت نائب امام زمان هستم.
06 شهریور 1398
شناسه : 15039
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/15039
2596+
بالا
برادر امام‌جمعه کازرون گفت: قاتل ذره‌ای از عملکرد خود اظهار ندامت نکرد و تا پای چوبه دار هم گفت نائب امام زمان هستم.

حادثه 24 - برادر امام‌جمعه کازرون گفت: قاتل ذره‌ای از عملکرد خود اظهار ندامت نکرد و تا پای چوبه دار هم گفت نائب امام زمان هستم.

حکم قصاص «حمید درخشنده» قاتل امام‌جمعه شهید کازرون در حالی اجرا شد که بنا به گفته خانواده «حجت‌الاسلام خرسند» به قاتل فرصت داده شده بود تا از اقدام خود ابراز پشیمانی کند، اما اصرار او به این اقدام جنایتکارانه سبب شد تا حکم اعدام به مرحله اجرا در آید.

برادر امام‌جمعه فقید کازرون در پیامی با اشاره به اینکه اینجانب طی دو ماه گذشته از طریق یکی از دوستان با خانواده آقای درخشنده در ارتباط بودم، گفت: از آن‌ها خواسته شد که در ملاقات با او متقاعدش کنند تا با مشخص کردن عوامل پشت‌پرده جنایت شهادت امام‌جمعه مظلوم کازرون زمینه تخفیف در مجازات خود را فراهم کند، اما متاسفانه او هیچ همکاری در این زمینه نکرد.

او با بیان اینکه در مدت زمان ۴۸ ساعت گذشته از کانال‌های مختلف با خانواده ما تماس گرفتند و خواستار بخشش نامبرده شدند، افزود: تمام شب گذشته با فرزند ارشد شهید خرسند، برادرم حاج منصور و خواهرم در تماس بودم و خواستار این شدم که اگر اظهار ندامت کرد مراسم اعدام را به تعویق بیندازیم، اما متاسفانه امروز صبح چهارشنبه ششم شهریور ۱۳۹۸ او در مقابل خانواده‌اش، دادستان و برخی مسئولان علناً خود را نماینده امام زمان نامید و ذره‌ای از عملکرد خود اظهار ندامت نکرد.

او با اشاره به اینکه به هر حال عده‌ای دائماً نوشتند که در عفو لذتی است که در انتقام نیست، گفت: اگر کسی خود دوست ندارد که بخشش شامل حالش شود نمی‌توان او را بخشید و متاسفانه «حمید درخشنده» تا آخرین لحظات به عقاید نادرست خود پایبند بود.

ارسال نظر