زمان مطالعه: 1 دقیقه

حمله خونین سگ نگهبان به 11 نفر در مشهد/ گوش یک نفر کنده شد

رئیس شبکه دامپزشکی مشهد گفت: یک سگ نگهبان در بولوار شاهد مشهد، به ۱۱ شهروند مشهدی حمله و آنان را راهی بیمارستان کرده است.
20 تیر 1403
شناسه : 120918
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/120918
190+
بالا
رئیس شبکه دامپزشکی مشهد گفت: یک سگ نگهبان در بولوار شاهد مشهد، به ۱۱ شهروند مشهدی حمله و آنان را راهی بیمارستان کرده است.

حادثه 24 - رئیس شبکه دامپزشکی مشهد گفت: یک سگ نگهبان در بولوار شاهد مشهد، به ۱۱ شهروند مشهدی حمله و آنان را راهی بیمارستان کرده است.

محمد سیاح اظهار کرد: یک سگ نگهبان پروژه ساختمانی، پس از خروج از محل، ابتدا وارد یک واحد کارواش شده و کارگر کارواش را مورد گزش قرار داده و در پیاده‌رو نیز به ۱۰ نفر از شهروندان حمله کرده است.

وی افزود: متأسفانه در این حادثه، گوش یکی از شهروندان به‌دلیل شدت جراحات و گزش، از بدن وی جدا شده و منجر به خونریزی شدید می‌شود.

سیاح خاطرنشان کرد: به‌محض اطلاع‌رسانی به این شبکه، کارشناس دامپزشکی به محل مراجعه و با همکاری نمایندگان سایر دستگاه‌های اجرایی و نظارتی، نسبت به امحا و نمونه‌برداری از سگ اقدام شده است.

آخرین اخبار «حوادث خراسان رضوی» را در صفحه حوادث خراسان رضوی و حوادث مشهد حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

دیدگاه ها
  • عزت الله
    20 تیر 1403
    این سگ نمایندگی سایپا محجوب واقع در بلوار شاهد است ما هربار رد میشدیم حمله میکرد و میامد بیرون از پارکینگشان یک سگ سیاه بود و یکی هم کرم قهوه ای

    پاسخ

پاسخ به :
= 5-4
ارسال نظر