زمان مطالعه: دقیقه

جراح پلاستیک قلابی در کلینیک مشهور جردن / دستگیری جراح دیپلمه ایران را شوکه کرد

متخصص قلابی جراح پلاستیک که مدرک دیپلم داشت، ۱۳ سال در یکی از کلینیک های مشهور تهران جراحی پلاستیک انجام می‌داد . این فرد برای فرار از چنگ قانون خود را به مُردن زدن و با کفن به مرده شورخانه منتقل شد.
20 خرداد 1403
شناسه : 119160
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/119160
200+
بالا
متخصص قلابی جراح پلاستیک که مدرک دیپلم داشت،  ۱۳ سال در یکی از کلینیک های مشهور تهران جراحی پلاستیک انجام می‌داد . این فرد برای فرار از چنگ قانون خود را به مُردن زدن و با کفن به مرده شورخانه منتقل شد.

حادثه 24 - متخصص قلابی جراح پلاستیک که مدرک دیپلم داشت  ۱۳ سال در تهران جراحی پلاستیک انجام می‌داد . این فرد برای فرار از چنگ قانون خود را به مُردن زدن و با کفن به مرده شورخانه منتقل شد.  

محل فعالیت این دکتر قلابی جردن تهران و در یکی از مشهورترین کلینیک های زیبایی بود. متهم می گوید: حدود 13 سال است که روزانه از یک تا سه بیمار را جراحی می کرده است . 

البته این فرد سال 1393 هم به همین جرم دستگیر شده بود ولی باز این روند را ادامه داده است. پرونده ای پر بار دارد از کارآفرینی صنعت فولاد تا سرمایه گذار.

او می گوید: کارآفرین که هستم و بابت این کار یک و نیم میلیارد تومان پول داده ام.

درباره مجوز کارهای پزشکی به راحتی می گوید: نه مهر داشتم و نه مجوز پزشکی اما این کار ها را تجربی انجام می دادم. 

این فرد متقلب لوح های تقدیر و تشکر زیادی هم دریافت کرده است ولی با شکایت 4 بیمار که با مشکلات حادی روبه رو شده اند دستش رو شد.

2 نفر از مراجعه کنندگان بابت بوتاکس شکایت کرده اند.

این مرد خود را به مردن زده است و در غسالخانه کفن پیچ شده است که تصاویرش موجود است.

او می گوید خودش این کار را نکرده است. کسانی که با او دشمنی داشته اند وقتی که در حال خودش نبوده این بلا را سرش آورده اند .

متهم می گوید: به زودی از کسانی که این کار را با او کرده اند شکایت خواهد کرد.

این پزشک قلابی توصیه می کند: حتما مردم به جاهای معتبر برای کارهای زیبایی بروند و حتما به مدرک و کارت پزشکی دکتر توجه کنند. سپس خود را به دست دکتر بسپارند.

مردم باید حتما پروانه پزشکی دکتر را بررسی کنند و سپس با کلینیک هم مشورتی کنند و مجوز بگیرند.

 

جزئیاتی تازه درباره دستگیری جراح زیبایی قلابی

از سرمایه‌گذاری در صنعت فولاد تا پزشک برگزیده در همایش‌های پزشکی!


رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ جزئیات مربوط به پرونده دستگیری فردی را که با مدرک فوق‌دیپلم به عنوان جراح حرفه‌ای پلاستیک و زیبایی در کلینیکی معروف در شمال تهران کار می‌کرد، بیان کرد.

 

همچنین ایسنا نوشت: در پی شکایت چند شهروند از پزشک جراح یک کلینیک معروف در شمال تهران، رسیدگی به این پرونده با دستورمقام قضایی در دستورکار کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت و آنان در تحقیقات خود متوجه شدند که پزشک جراح نه تنها پزشک نیست، بلکه کلاهبرداری است که قبلا هم دستگیر شده و این بار با معرفی خود به عنوان یک جراح پلاستیک دست به کلاهبرداری از مردم زده است.

در همین راستا نیز ماموران به کلینیک زیبایی و جراحی پلاستیک مذکور در خیابان جردن تهران رفته و این فرد را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

شکایت ۴ نفر از جراح پلاستیک قلابی
سرهنگ سعید مجیدی رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ در تشریح جزئیات این پرونده گفت: متهم این پرونده فردی است با تحصیلات فوق دیپلم که خود را به عنوان یک جراح زیبایی معرفی کرده و اقدامات مختلفی اعم از تزریق بوتاکس و ... را انجام داده است. متاسفانه این فرد توانسته در یک کلینیک بسیار معروف در محله جردن تهران استخدام شده و اینچنین از اسم و رسم این کلینیک نیز سوءاستفاده کرده است.

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ ادامه داد: البته باید به این مسئله دقت کرد که مسئولین این کلینیک نیز باید پاسخگوی قانون باشند زیرا که باید مدارک این فرد را بررسی کرده و سپس نسبت به استخدام وی اقدام می‌کردند.

مجیدی گفت: تا کنون ۴ شهروند از این فرد شکایت کرده‌اند اما ممکن است تعداد شکات افزایش پیدا کند.

پزشک برگزیده در همایش‌های پزشکی!
وی افزود: این پزشک قلابی که خود را برگزیده و مورد تقدیر در مراسم‌ها و همایش‌های پزشکی نیز معرفی کرده بود، نه مهر پزشکی دارد و نه مجوز پروانه طبابت را اخذ کرده است.

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ خطاب به شهروندان توصیه کرد: برای انجام امور پزشکی و زیبایی حتما به مراکز معتبر مراجعه کنید. همچنین قبل از انجام هرگونه اقدامی، پروانه و مجوزهای پزشکی متخصصان را بررسی و مشاهده کنید. همچنین می‌توان با مسئولان کلینیک‌ها نیز صحبت کرد و از سوابق پزشک مورد نظر مطلع شد.

از جراح قلابی تا کارآفرینی در صنعت فولاد
این متهم که دارای مدرک فوق دیپلم است، با اشاره به سوابق کاری خود نیز مدعی شد: من بیش از ۱۲ سال بود که در یک کلینیک زیبایی معروف در یکی از مناطق بالای شهر پایتخت کار می‌کردم. من جراح نیستم و مدرک فوق دیپلم دارم اما به صورت تجربی خیلی چیزها یاد گرفته‌ام و توانستم از این دانشم استفاده کنم و خودم را به عنوان جراح معرفی کنم و کار پیدا کنم!

این متهم که سابقه‌دار نیز است، ادامه داد: آخرین بار ۸ سال پیش به خاطر دخالت در امور پزشکی دستگیر شدم که مجازاتم را کشیدم و آزاد شدم اما دوباره سراغ این کار رفتم.

بررسی سوابق این فرد نشان می‌دهد که او عناوین دیگری را نیز جعل کرده‌است.

به گفته افسر پرونده این متهم، او خود را کارآفرین حوزه فولاد هم معرفی و ادعا کرده که مبلغ ۱/۵ میلیارد تومان نیز در این حوزه سرمایه‌گذاری کرده است. همچنین بررسی‌های پزشکی نشان داد که این پزشک قلابی دارای اعتیاد شدید به مصرف مواد مخدر است و زمانیکه وی تحت تاثیر این مواد بوده، اقدام به صحنه‌سازی مرگ خود کرده است.

این متهم برای بررسی‌های بیشتر تحت نظر پلیس آگاهی قرار دارد و شهروندان می توانند برای ثبت شکایت به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ مراجعه کنند.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

آخرین اخبار روز را در صفحه اخبار روز حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر