زمان مطالعه: 2 دقیقه

سنگ تمام منوچهر هادی برای پارسا پیروزفر

منوچهر هادی کارگردان سینما و تلویزیون در تمجید از سریال «در انتهای شب» که یک قسمت از آن منتشر شده است، متنی را منتشر کرد.
08 خرداد 1403
شناسه : 118627
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/118627
101+
بالا
منوچهر هادی کارگردان سینما و تلویزیون در تمجید از سریال «در انتهای شب» که یک قسمت از آن منتشر شده است، متنی را منتشر کرد.

حادثه 24 -منوچهر هادی کارگردان سینما و تلویزیون در تمجید از سریال «در انتهای شب» که یک قسمت از آن منتشر شده است، متنی را منتشر کرد.

-منوچهر هادی کارگردان سینما و تلویزیون درباره سریال در انتهای شب ساخته آیدا پناهنده که با حضور پارسا پیروزفر و هدی زین‌العابدین توجه مخاطبان را به خود جلب کرده، در صفحه اینستاگرامش نوشت:

تبریک به بانو آیدا پناهنده و تیم سازنده در انتهای شب.

ساختاری منسجم و مرتبط با متن فیلمنامه ای با شعور و باسواد. روانشناسی یک زوج در حال فروپاشی. مشکل مسکن و پس لرزه های آن در زندگی امروز. بازیهای درخشان پارسا پیروزفر و هدی زین العابدین.

مهمتر تحسین و تبریک به مدیران و اتاق فکر و شورای فیلمنامه پلتفرم فیلمنت که پس از پوست شیر و افعی تهران اینبار با «در انتهای شب » نشان دادند که با مدیریت، درایت و فهم بالا در درک متن و چیدمان درست عوامل، با فاصله نسبت به دیگر پلتفرمها قرار دارند. امید که این روند ادامه داشته باشد و الگویی باشد برای صنعت سریال سازی و پلتفرمهای قدیم وجدید.»

آخرین اخبار فرهنگی را در صفحه اخبار فرهنگی حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

 

ارسال نظر