زمان مطالعه: 1 دقیقه

کشف ۴۰ کیلو چای با بوی تریاک در فرودگاه امام خمینی

فرمانده یگان های انتظامی و حفاظتی فراجا از کشف ۴۰ کیلوگرم چای آغشته به تریاک در پایانه هوشمند بار توسط پلیس فرودگاه امام خمینی (ره) خبر داد.
29 اردیبهشت 1403
شناسه : 118113
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/118113
86+
بالا
فرمانده یگان های انتظامی و حفاظتی فراجا از کشف ۴۰ کیلوگرم چای آغشته به تریاک در پایانه هوشمند بار توسط پلیس فرودگاه امام خمینی (ره) خبر داد.

حادثه 24 - فرمانده یگان های انتظامی و حفاظتی فراجا از کشف ۴۰ کیلوگرم چای آغشته به تریاک در پایانه هوشمند بار توسط پلیس فرودگاه امام خمینی (ره) خبر داد.

سردار رضا بنی اسدی فر گفت: مأموران مستقر در پایانه هوشمند بار فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) حین بررسی و کنترل محموله‌های پستی، به یک مرسوله حاوی ۱۶۰ کیلوگرم چای، به مقصد یکی از کشورهای خارجی، مشکوک می‌شوند.

 فرمانده یگان‌های انتظامی و حفاظتی فراجا ادامه داد: مأموران متخصص در این حوزه، ضمن اخذ دستور از مرجع قضائی با حضور نماینده گمرک، اقدام لازم در خصوص بازگشایی و بررسی این محموله را انجام می‌دهند.

وی افزود: کارکنان زبده این پلیس پس از بررسی دقیق متوجه می‌شوند که چای موجود در بسته‌ها آغشته به مواد مخدر از نوع تریاک می‌باشد و پس از توزین، مقدار ۴۰ کیلوگرم چای آغشته به تریاک، کشف و ضبط شد.

سردار بنی اسدی فر ضمن تأکید بر لزوم استمرار برخورد قاطعانه با قاچاق مواد مخدر، گفت: فرد مرتبط با محموله شناسایی و پرونده قضائی تشکیل و جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

آخرین اخبار «حوادث تهران» را در صفحه حوادث تهران حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر