زمان مطالعه: 1 دقیقه

درگیری مرگبار در ورودی پارک پرندگان/ مرد جوان قربانی شد

۶مرد جوانی که در ورودی پارک پرندگان دست به جنایت زده بودند، دستگیر شدند.
26 اردیبهشت 1403
شناسه : 118008
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/118008
168+
بالا
۶مرد جوانی که در ورودی پارک پرندگان دست به جنایت زده بودند، دستگیر شدند.

حادثه 24 -  ۶مرد جوانی که در ورودی پارک پرندگان دست به جنایت زده بودند، دستگیر شدند.

روز گذشته سه‌شنبه بیست و پنجم اردیبهشت‌ماه، کارکنان انتظامات بیمارستان الغدیر  از طریق تماس تلفنی با مأموران کلانتری 136 فرجام مرگ  مرد جوانی را روی تخت بخش اورژانس گزارش کردند.

با اعلام این خبر، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ به‌همراه قاضی سالار صنعتگر؛ بازپرس ویژه قتل شعبه هشتم دادسرای امور جنایی پای در سردخانه بیمارستان گذاشتند و جسد مرد جوانی را مشاهده کردند که براثر ضربات چاقو به قتل رسیده بود؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد که مرد جوان در یک نزاع دسته‌جمعی در ورودی پارک پرندگان قربانی جنایت شده است.

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت؛ مقتول به‌همراه دوست خود که مشروبات الکلی مصرف کرده بودند در ورودی پارک پرندگان با 6 نفر دیگر با انگیزه نامشخص درگیر شده و در جریان این نزاع با ضربات چاقو به قتل رسیده است.

بدین ترتیب 6 نفر از متهمانی که در این درگیری خونین حضور داشتند، دستگیر شدند و کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی مأموریت یافتند با اقدامات اطلاعاتی هویت افرادی را که در جنایت نقش مهمی داشتند و پس از ارتکاب جرم پا به فرار گذاشته‌اند، شناسایی کنند.

با دستور قاضی سالار صنعتگر از شعبه هشتم دادسرای امور جنایی، جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات جهت روشن شدن زوایای پنهان پرونده همچنان ادامه دارد.

آخرین اخبار «حوادث تهران» را در صفحه حوادث تهران حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر